Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehetett volna kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehetett volna kapcsolat vagy tényleg csak én akartam többet belelátni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú idő (évek) után jött pár hónapja egy ismerős csaj, aki csak ismerős volt de végül valahogy összesodort annyira az élet hogy hónapokig szinte minden nap együtt voltunk, bár ezek az együtt töltött idők jórészt bulizásból álltak, sőt szinte csak abból, hogy tök részegre ittuk magunkat, persze történtek dolgok közben, sokszor kavartunk meg párszor lefeküdtünk. Ő sajnos közbe másokkal is. De mivel nem voltunk együtt hivatalosan így nem tudtam mit tenni hát elfogadtam. Aztán pár napja történt hogy megpróbáltam az exemmel féltékennyé tenni, meg egy találkozóra olyan állapotban mentem ahogy nem kellett volna, erre nagyon berágott, nem tudom melyikre jobban. Leírta hogy nem is akart tőlem semmi járást meg ilyenek, de már mondta is -de akkor minek akadt ki..- meg hogy nagyon bír de nem akarja ezt az életmódot folytatni. Azóta is tiltva vagyok, úgy vagyok vele ha most a héten nem keres akkor majd a hét elején megpróbálom én. Viszont az elmúlt években több ilyen pasi haverja is volt, akikkel így elvolt mint velem, aztán minddel vége lett a barátságnak, azt mondta mert belé szerettek és ő nem akart semmit. Ezt tisztáztam is vele hogy én se akarok semmi ilyet csak jól érzem magam vele nagyon, és ő is, tehát ne rontsuk el, erre egy ilyen dolog miatt berágott. Szerintetek lehetett volna ebből egy kapcsolat, vagy csak az idő ment volna el?

Mindketten huszonévesek vagyunk, ha ez számít valamit.


2021. nov. 5. 18:08
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%
Semmi baj, majd kinövöd.
2021. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lehetett volna, de minek? Amikor a kommunikáció abban merül ki, hogy féltékennyé próbáltad tenni az exeddel, ahelyett hogy léptél volna felé normálisan... Engedd el.
2021. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!