Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az pluszpont a 18-20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pluszpont a 18-20 év körüli lányoknál, ha a pasi nagyon jól főz is, vagy nekik tökmindegy?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 11:09
1 2 3 4
 11/33 Noren1989 ***** válasza:
A javuk nem.
2021. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz magában plusz.


Tehát ha mindenben egyezünk, örvendetes, hogy rájött, hogy ez nem csak a nő dolga, de annyit tudok rólad, hogy tudsz főzni, és nem vonzódom hozzád.

2021. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
22%

Nekem az a tapasztalatom ezzel a korosztallyal, hogy nem szamit annyira, hogy van e sajat lakasod, autod, tudsz e fozni stb. Inkabb az szamit, hogy ezek milyenek, illetve amit tiktokon meg instan latnak. Atom test, premium japan vagy nemet auto, nagy(!!!) haz, nagy fasz. Ez a sajat tapasztalatom, bar lehet csak en fogtam ki egy ilyen szinten felszinest, akinek amugy a legdragabb vagyona a 90 ezres telefonja.


Megprobaltuk ilyen koru lannyal, nem igazan mukodott/mukodik a fentebb felsoroltak miatt.

2021. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy alap hogy valamilyen szinten tudjon főzni.

Mondjuk nekem az egyik kedvenc közös programom a sütés-főzés, így én örülök hogy a párom is szeret, előnyös. :D

2021. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
13, Ettől félek.. sok az ilyen csaj :( .. te hány éves vagy egyébként?
2021. nov. 5. 11:49
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

"csak en fogtam ki egy ilyen szinten felszinest"


Zsák a foltját, ugye.

2021. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15%

16.


Azért nem minden esetben igaz ez. Vagy mégis? Ez nem jelentene jót, mert aki bunkó vagy agresszív párt talál az maga is az? Nem.


Vagyis itt sem feltétlenül igaz ez a régi "nagy bölcsesség". Persze lehetséges, de nem következik automatice.

2021. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekik pont tökmindegy, mivel jórészt még az anyjuk főz rájuk otthon.

Az eggyel idősebb korosztálynál meg már nem nagy cucc, hogy egy felnőtt ember képes nem éhen halni.

2021. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

18.


A harmadik világ csúnyán néz a kommentre.

2021. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
66%

na tipikus, hogy ‘oreg’ pasi a gimis lanykakra izgul ra es mivel fogalma sincs, hogy kell veluk banni, ezert mindenfele random dologgal (fozes jelen esetben) probalna oket meghoditani.

minden rosszindulat nelkul, eleg gaz, ha 30 korul itt tartasz meg agyban, hogy legfontosabb kriterium egy noben (lanyban), hogy lehetoleg egyessel kezdodjon a kora..

2021. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!