Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az pluszpont a 18-20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pluszpont a 18-20 év körüli lányoknál, ha a pasi nagyon jól főz is, vagy nekik tökmindegy?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 11:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
11%
mivel a többségük ehető ételt sem tud elkészíteni vagy hogy hogyan kellene neki állni, így nyilván lehet esélye, kivéve ha gyors kajákhoz szokott de amúgy fitnesz test meg diéta van ..
2021. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%
Tökmindegy, a legtöbb "modern" ember (mindkét nemből) étteremben szeret enni. Lehetőleg a drága verzióban. Különösen a fővárosban.
2021. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

onmagaban ezzel senkit nem veszel le a labarol. ha AMUGY bejossz nekik, akkor nyilvan rossz nem lehet, ha tudsz is fozni.. de miert ilyen szuk korosztalyt szmeltel

ki? hany eves vagy?

2021. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Előny lehet abszolút.
2021. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
3, mert nagyon vonz ez a korosztály. (Nem csak ez, de most éppen ebben gondolkodom.) Én egy 10-essel több vagyok.
2021. nov. 5. 11:21
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
Senkit se érdekel ha főzöl. Én is szoktam, magamnak barátoknak, feleslegem gyerekeim érdektelenek miatta
2021. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6, ez elég szomorú..
2021. nov. 5. 11:32
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
A te korosztályod vagyok, a szememben vonzó, ha egy pasi szokott főzni. Én naponta-kétnaponta szoktam,dobozolok,abban viszem be a munkahelyemre az ebédem.
2021. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nem, nekik meg az tetszik hogy.. hogy.. a feleségemnek talán az hogy szép autóval jár és szerinte mindenki őt irigyli, a lanyom lohatra pattan és azt hogy lószar szagú, a fiam meg szetszed mindent :)


Mindenkinek megvan mit szeret .


A főzést mint művészet és az ételeket 30 de inkább 40 felett kezdik el értékelni és szerintem nagyobbrészt a férfiak.

2021. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha a csaj esete vagy.

Amúgy tökmindegy.

2021. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!