Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja aranyos vagyok, akkor én ott le is mondok a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Nekem nőként az aranyos az amolyan semmilyen bók. Aranyosak a kisgyerekek, és a kiskutyák. Az aranyos vagyok az nekem az, hogy a másik nem a nőt látja bennem, hanem egy aranyos kislányt. Ilyenkor én már le is mondok a kapcsolatról. Nőként ez az aranyos vagy bók csak engem irritál ennyire?
2021. nov. 5. 09:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pont tegnap mondta egy férfi h aranyosnak tűnök. 30 vagyok. Ez nem jelent semmit, mint azt, h szimpatikus vagyok és kedvesnek tart. Egy intelligens felnőtt férfi nem azzal fog elsőként előállni, hogy hú de szexi vagy.Teljesen hülyeségen pörögsz.
2021. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%
#21 A kérdező lételeme a hülyeségeken pörgés, nem vetted még észre? Feltesz kérdéseket a férfiaknak, majd szénné osztja őket, ha nem olyat válaszolnak, ami neki tetszik. Rá kell hagyni.
2021. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!