Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja aranyos vagyok, akkor én ott le is mondok a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Nekem nőként az aranyos az amolyan semmilyen bók. Aranyosak a kisgyerekek, és a kiskutyák. Az aranyos vagyok az nekem az, hogy a másik nem a nőt látja bennem, hanem egy aranyos kislányt. Ilyenkor én már le is mondok a kapcsolatról. Nőként ez az aranyos vagy bók csak engem irritál ennyire?
2021. nov. 5. 09:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9-es igen túlgondolnám, ez igaz lenne, de mint fentebb írtam visszakérdeztem egyszer hogy aranyos mint a kis kacsa? Erre azonnal: szép vagy. Úgyhogy a másik is érezte hogy az aranyos az azért eléggé komolytalan semmit mondó valami egy nőnek.

Másik esetben azt kérdeztem, neked mindegy hogy azt mondom neked aranyos vagy, vagy azt hogy vonzó férfi vagy? A válasz az volt, hogy nem. Ha ez egy férfinél így működik akkor nálam nőként miért ne lehetne ugyanígy?

2021. nov. 5. 09:44
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, van különbség. Azt mondtam volna az elején, hogy nincs, de ha belegondolok, én mindig pont az aranyosságomat akarom, hogy lássák. Sokkal inkább szeretnék aranyos lenni, akiről az jut a férfi eszébe, hogy szétpuszilgatna, szétölelgetne és megvédene, mint szexi, aki szanaszét akar dugni.
2021. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12-es azért szerintem egy nő egy férfinek nő akar lenni, nem pedig egy aranyos akármi.
2021. nov. 5. 09:54
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

"azt mondja rá hogy aranyos vagyok, az nem éppen az hogy ejha vonzó vagy. Ez az aranyos ez nekem kapcsolatban mindig olyan hogy a másik nem a nőt látja bennem."

Ez attól van, hogy nincs önbizalmad. Folyamatos megerősítést igényelsz, hogy igen, "jó nő vagyok".


"visszakérdeztem egyszer hogy aranyos mint a kis kacsa? Erre azonnal: szép vagy"

és csodálkozol rajta? Adott egy bókot, erre letámadtad érte. Elképzelem milyen tekintet és hangsúly párosult ehhez. Szerencsétlen csak próbálta elkerülni a veszekedést.

2021. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt akarom hogy a nő akivel vagyok legyen szexi és aranyos is
2021. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15-ös igen. Az aranyos vagy az kb ha valami kedves tettet teszek, az oké. De kinezetre aranyos az nem oké. Én így gondolom.
2021. nov. 5. 10:01
 17/22 A kérdező kommentje:
14-es milyen megerősítést? Én tudom magamról hogy jól nezek ki, de az nem mindegy hogy a másik milyennek lát. Az akivel vagyok. Vagy neked mindegy? Mert nekem nem.
2021. nov. 5. 10:02
 18/22 Noren1989 ***** válasza:
Cuki, csak meg akar dugni szerencsétlen frici, ne gondold már túl. :D
2021. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem mondogatná valaki hogy aranyos vagyok.. :-)
2021. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%

"azért szerintem egy nő egy férfinek nő akar lenni, nem pedig egy aranyos akármi"


Egy aranyos nő akarok lenni.


Ha engem aranyosnak látnak, az közelebb van a személyiségemhez, mintha szexinek látnának. Ha engem szexinek látnak, akkor olyat képzelnek belém, amit nem tudok megadni.

2021. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!