Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen elvagyok keseredve

Figyelt kérdés

Én csinálhatok bármit az életben, mindig kevés vagyok hozzá, mármint az élethez. Úgy érzem kár volt megszületnem is. Küzdöttem már depresszióval is, és nőgyógyászati problémáim is vannak. Anyám is azt mondja, kár volt gyereket vállalnia, mert velem csak a baj van, és sokszor panaszkodok.

Másoknak minden sokkal könnyebben sikerül az életükben. Nekem meg minden egy nagy csalódás. Munkám sincs, hiába beadtam a jelentkezésem egy pár meghirdetett álláshirdetésre, mégse kellek sehova dolgozni. Ki más, ha nem én? Hisz már mindenben olyan szerencsétlen vagyok, hogy még a suliban is kiközösítettek csendességem miatt. Pont amiatt mert nincs munkám, a barátommal sem tudok összeköltözni, azt mondta nem fog eltartani, bár azt nem is szeretném.

Másoknak meg szinte semmi problémájuk sincs. Csak annyi hogy a munkahelyükön meg vannak becsülve, házasodnak, gyereket vállalnál, és ennyi. Így hogy csak csalódások érnek, semmi értelme az életemnek.


2021. nov. 4. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Miert nem kezdessz el sportolni?
2021. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, de amúgy kicsit szoktam sportolni, bár ez nem ide tartozik.
2021. nov. 4. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket! Egyik barátom 50 helyre küldte el a jelentkezését és 2 helyről írtak neki vissza, amiből az egyikre fel is vették! A "többiek" is sokat szenvednek érte, hogy jó legyen, csak nem mutatják ki (lényegében ugyanolyan helyzetben vannak).
2021. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális amit érzel, de a nyavalygással nem tud az ember előre lépni. Ne arra koncentrálj ami nem sikerült, hanem ami igen, még ha 20 éve is történt. Azokból meríts erőt amikor sikerélményeid voltak. Mentálisan teljesen át kell kapcsolnod magad.


Idézném Madách Imrét: "Küzdj és bízva bízzál". Fel kell állni a kudarcokból, még ha keserves is és harcolni a céljaidért.

2021. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alap mentalitás a hibás. Mintha a saját életed áldozata lennél és nem az irányítója. Pedig te döntesz mindenről. Nem feldobom a kezeimet és jaj nekem sose sikerül semmi, hanem megteszek mindent. Elküldöd ezer helyre az önéletrajzod, nem hívnak vissza, akkor elküldöd még ezer helyre. Ha valahova be akarsz kerülni, akkor addig jársz oda vissza, ameddig be nem kerülsz. Oda kell lépni, mert sült galamb nagyon ritkán repül be az ablakon. A másik, meg ha valamiért elkezdesz tenni, ha nem is pont az válik valóra amit elképzelsz, az nem lesz hiába beleölt idő és energia, mert legalább haladsz valamerre. A célod a hold legyen, mert ha el is tévesztenéd, a csillagok között ér véget az utad.
2021. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik a tobbieket nezik, es nincsenek meglegedve az eletukkel. Irigyek, mindent jobban tudnak, lustak, aztan amikor felnonek es az elet adja a pofonokat, akkor osszezuhannak, onsajnaltatasba kezdenek, keptelenek barmit is befolyasolni az eletukben, persze az irigykedes masokra megy tovabb. Aztan vannak olyan emberek, akik bar sanyaru korulmenyek koze szulettek, de mindig megtalaltak azokat a dolgokat, amiktol boldogok lehetnek, a sajat utjukat jartak, kituztek maguk ele a celjaikat es folyamatosan azon dolgoznak, hogy az megvalosuljon. Vegul felkuzdik magukat, akar az atlag fole, vagy annal is magasabbra. Na a ketto kozul az elso fog az, amelyiket gyogyszerezni fogjak, mert nem birja elviselni a valosagot. Kinek a hibaja? Mindegy. Az a kerdes, hogy ki tud valtoztatni rajta. Itt jon a bibi. Rajtad kivul senki sem. Ha csinalod, akkor lehet jobb, ha nem, akkor nem. Nekunk nem faj. Egyedul magadnak tartozol elszamolassal, hogy mit ertel el. Tanulhattal volna jobban is. Pontosabban tobbet. Egeszen biztos anyukad is mondta ezt. De te akkor jobban tudtad, hogy neked mi a jo. Ugy latszik megse. Most felnott emberkent mar tudnod kene. Ott kene folytatnod, ahol letertel az utrol. Tanulj tobbet, hogy tobbet erjel. Biorobotkent ugysem tudsz versenyre kelni masokkal.
2021. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos erről anyukád tehet, valószínű gyerekkorodtól nyomták beléd otthon ezt a baromságot, hogy te semmirekellő vagy stb. Emiatt az egész világhoz való hozzáállásod sajnos rossz lett. Mert ezt tanultad kisgyerekként ezt szoktad meg, de ez nem a valóság.


Ha tudsz angolul, ezt úgy hívják a pszichológiában, hogy "core beliefs". Ez a sok hülye dolog, amit a toxikus szülők belénk vernek. Youtube-on nézz róla videókat! De azt javaslom legjobb ha pszichológushoz mész..


Nem veled van baj, hanem a hiteddel. Azt kell megváltoztatni.

2021. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!