Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 felett mit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 felett mit választanál?

Figyelt kérdés

Megfelelő már számodra a meglévő kapcsolat, legyen akár 10-20 éves, akár 1-2 éves, ami már nem olyan egetrengető, de szeretettel, tisztelettel teli, kellemes életetek van, vagy hajkurásznád még a szerelmet, a pillangókat, az "igazi"-t, a lángolást keresve?

Most tekintsünk el azoktól, akik csak gyerek/hitel miatt maradnak együtt. Kort, nemet is írjatok légyszi.


2021. nov. 4. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
#4: Talán túl van egy kapcsolaton, házasságon. Miért ásná el magát vagy jönne össze olyannal, aki nem az igazoi számára? Nme csak egy "igazi" van.
2021. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan patnert keressetek aki elég jó nektek, ne a tökéletest. Ma hallottam egy pszichológustól.
2021. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Én 30 vagyok, biztosan nem döntök így, ahogy eddig sosem. Addig maradok a kapcsolatban, amíg jobban érzem magam vele, mint nélküle.


50 körül ha lement a klimax meg bejött a hüvelyszárazság, a korban passzoló férfiaknak meg alig megy félkeményre a farok, és hát 50 felett gyorsan is halnak a férfiak, na akkor keresném azt, akivel minden kötél szakad, akkor is maradok(amíg nem bánt szavakkal és tettekkel). Valószínűleg külföldi 60 körüli férfi személyében keresnék ilyet, "érdekből", pusztán a kényelmes életért, amiért mások benne maradnak a rossz kapcsolatukban, csak mást tartanak kényelemnek..


Anyám volt házas sokáig, utána 50 körül volt szerelmes újra, majd most, hatvan körül keres 70 körüli férfit megállapodásra. Remekül csinálja, jó élete van. Én is monogám vagyok, de csak amíg boldog vagyok. Ha nem vagyok, nem ülök a langyosban és viselem el a kevésbé jó szexet magamra erőltetve, hanem kilépek és keresek jobbat(ha már nem lehet helyrehozni)

2021. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Egetrengető nagy szerelem addig el, mig rajossz, hogy bilibe log a kezed.:)
2021. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyiket sem. Ha nem megfelelő egy kapcsolat nekem, abból kilépek, akár van helyette másik, akár nem. Hajkurászni meg sosem hajkurásztam semmit, nem is fogok
2021. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

En megforditanam a kerdest a kerdezo fele. 45 evesen hogyan allsz az onismerettel, hogy erre nem tudsz valaszolni? Ez nem eselylatolgatas kerdese, ha valami fontos hianyzik a parkapcsolatbol es no way, hogy valtozik, akkor bizony lepni kell. A langyos viz az idovel jobban ki fog hulni. A boldogsagot meg nem penzben merik, az csak egyfajta katalizator szerepet tolt be. Ha nincs, akkor a hibakat nagyitja fel, ha van, akkor pedig a pozitiv irany fele billenti a merleget. Gondolatban hamozd le az anyagiakat es ugy pakold meg a ket serpenyot. Bolgod vagy? Nyilvan nem, hiszen a kerdesed a bizonyitek ra, hogy nem. Tisztaban vagy a boldogtalansagod okaval? Nyilvan nem, hiszen leirtad volna. Vakon hajkuraszni a szerencset? Nem lesz szerencsed. Ha viszont nekiallsz tudatosodni, ami 40 felett mar Jung szerint is elkezdodik, akkor rajohetsz, hogy mi mindennek a gyokere. Elso korben ezzel kezdenem, hogy beazonositom az elethelyzetem es a kilatasaim. Vannak rendes emberek minden korosztalyban szabadon. Mindig vannak, akik elvalnak, hol egyik, hol masik fel miatt, vegyesen. Attol nem felnek, hogy nem talalnek. Attol igen, hogy nem tudom ki vagyok es mit akarok.


45 ferfi

2021. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez nem az én önismeretemről szól. Egy kérdést tettem fel, érdekel mások véleménye erről.
2021. nov. 5. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!