Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura lennék attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura lennék attól hogy 24 éves létemre még csókom se volt? F24

Figyelt kérdés
Akárhányszor kimondom hogy ennyi idősen nem is csókolóztam még akkor már rögtön mindenki furának tart és inkább tartja a távolságot. Esküszöm nem értem ezt. Miért nem értik meg hogy nem mindenkinek lehet minden ugyanakkor?

2021. nov. 4. 08:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
28 évesen volt először barátnőm, előtte én sem csókolóztam, szexeltek senkivel. Ettől függetlenül kedveltek előtte is a nők, egyáltalán nem voltak távolságtartóak.
2021. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem fura. 22 vagyok és még szintén nem csókolóztam, de soha nem is volt célom, egy kipipálandó négyzet, hogy akkor nekem x éves koromig illene csókolóznom valakivel. Engem kb. 19 éves koromig egyáltalán nem foglalkoztatott a kapcsolatosdi, nem akartam párkapcsolatot, nem is voltam addig szerelmes, nem is tetszett senki, az ilyen tini románcokat már akkor is gáznak és komolytalannak éreztem stb., úgyhogy egyáltalán nem foglalkoztatott a gondolat sem. Egy random valakivel pedig soha nem is tudtam volna elképzelni, mert szerintem ez nem így működik. Nekem maga a testiség vagy a szexualitás nem volt fontos ilyen szempontból, csak a kapcsolat maga aminek ez is része. Viszont még nem találkoztam olyannal, akivel el tudnék képzelni egy párkapcsolatot, így csókolózni sem csókolóztam még. Nem egy nagy történet, nem tudom mi lenne benne furcsa.
2021. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

Teljesen mindegy hogy akart vagy nem akart. 24 évesen már nem 18 éves.

24 éves csajok (is) érett, tapasztalt pasit akar maga mellé. És nem olyat akinek 0 tapasztalata van és még ő tanítgassa majd hogy is kell csókolózni... A szexről ne is beszéljünk. Meg úgy az élet összes többi területéről.

Nincs azzal baj ha valakinek ez így jó, de ne csodálkozzon ha sikertelen lesz a párkeresésben. Ideje lenne elkezdeni most túl esni mindenen. Mert 30 éves szűzként már baszhatja majd...

2021. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
#13 Ez nem igaz, nekem 28 éves koromig úgymond 0 tapasztalat és egyáltalán nem volt gondom az ismerkedéskor utána. Egy nő sem panaszkodott a szexre vagy a csókra. Meglephet téged, de ezek jórészt ösztönös vonzalmon alapuló dolgok. Baszhatod te a tapasztalatod (100 nő megdugása akár), mert minden nőre rá kell hangolódni szexuálisan. Mivel ők nem egy tömb. Feleslegesen ne paráztasd a kérdezőt szerintem.
2021. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28f vagyok ebben a cipőben
2021. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%

Nők jó része gyorsan összegömbölyödik mint egy sün ha ilyet hall az éppen ismerkedni próbálótól. 20 év felett egyre nehezebben fogadják el. Elvárják hogy legyen tapasztalt. Ez van. Fordított helyzetben a pasi ilyet nem csinál, férfiaknak imponál ha elsők lehetnek.

Sajnos vagy nem ilyenek a társadalmi elvárások. Nyilván van kivétel minden oldalon.

Szóval azokból a nőkből kell válogatni akik ezt hajlandóak majd elfogadni, ez már egy jóval kisebb halmaz sajnos.


Van egy rakat elvárás 16 éves nincs pasid vagy nőd akkor valami bajod van. 18 évesen még szűz vagy akkor véget ért az életed gondolják.... vagy Meleg vagy... stb. Ilyenek az emberek.


Ne ragaszd a homlokodra és csak a megfelelő nővel közöld. Ha elfogadja akkor oké ha nem akkor ennyi volt.


Kilógsz a sorból.

Mondjuk én mindig szerettem kilógni.

2021. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tényleg elég furcsa vagy, hogy erről beszélsz másokkal.
2021. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14%

"Erőteljesen elgondolkodnék hogy valami gebasz van vele"



Igen, gebasz az van. A nok elszallt igenyeivel :)



37F incel

2021. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
4%
Én 25 évesen vagyok így. Sose kezdeményeztem, nálam ez az oka.
2021. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Úgy tudtam a nők számára fontos az őszinteség. Legalábbis mindenfelől ezt hallom. Azt, hogy a kellemetlen igazság is jobb, mint a kegyes hazugság. Erre a gyakorlat és az előző kommentek nagy százaléka nagyban rácáfol. Ha én végre megismerkedek egy lánnyal, akkor titkoljam, hogy még nem voltam senkivel(annak ellenére, hogy koromnál fogva ez már nem így kéne, hogy legyen)? Milyen kapcsolat az, ami ekkora kamura épül? Nem akarok általánosítani, mert ostobának tartom az incel ideológiát. De bevallom, hogy én analfabéta vagyok a nők gondolkodásának akárcsak százalékos megértéséhez is. De például egy fejlett társadalomban, ahol a nők erősek akarnak lenni, egyenlő fél a kapcsolatban, nem értem, miért keresik továbbra is kizárólag a tapasztalt férfit, akinek már nem lehet újat mutatni, tanítani stb. Összejönnek egy jóképű sráccal, aki már x nővel volt előttük is, aztán jól megcsalja őket, mert nyilván megteheti és ő szépen ott marad összetörve. De ha jön egy tapasztalatlan srác, aki nem ronda csak balfasz mondjuk, akkor egyből egy creep, egy büdös incel, hagyja békén. Majd a következő izmos srác tuti jófej lesz, vagy nem... Ismerek nem egy lányt, aki ilyen kapcsolatokból bukdácsol, de nem értem ebben mi a jó. Azon túl persze, hogy nyílván jókat lehet dugni(Ezt is egy lánytól hallottam, nem én találom ki), és ugye fiatalon nem is szempont a komoly kapcsolat a legtöbbeknek. Olyan, hogy egy lány megpróbáljon segíteni egy srácon, akin látja hogy kicsit ki kéne kupálni, olyan nincs, ezerből talán egy vagy annyi sem. Pedig a lehetőség megvan. Sok srác félénk, mint én is, nem alakult ki bennünk az ami hajtana, nincs önbizalom stb. Ezen hozzáteszem sokat segíthet, ha az ember elkezd edzeni, talál egy érdekes hobbit, színesíti az érdeklődési körét. Lehet savazni, de én így látom. Nem válasz a kérdésedre, de hasonló cipőben járok én is. kitartást.

21F

2021. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!