Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura lennék attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura lennék attól hogy 24 éves létemre még csókom se volt? F24

Figyelt kérdés
Akárhányszor kimondom hogy ennyi idősen nem is csókolóztam még akkor már rögtön mindenki furának tart és inkább tartja a távolságot. Esküszöm nem értem ezt. Miért nem értik meg hogy nem mindenkinek lehet minden ugyanakkor?

2021. nov. 4. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%

Nem sajnos.

Vannak mèg akik írnak be ide hasonlókat.

2021. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Igen furcsa
2021. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Ilyesmit minek kürtölsz világgá magadról, kérdező? Egyáltalán érdekli azokat, akiknek mondod?
2021. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez gaz :) vannak itt 30+ os incelek, jo uton haladsz, hajra!
2021. nov. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha nekem egy 24 éves pasi azt mondaná még csókja sem volt soha...

Erőteljesen elgondolkodnék hogy valami gebasz van vele

2021. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
És miért nem volt még első csókod sem?
2021. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem, viszont én is tudom, hogy nagyon sok embernek nehéz felfogni, hogy másoknak nem a kapcsolat, csók, szex, körül forog minden. Mondom ezt úgy, hogy 5 és fél éves kapcsolatot szakítottam meg, amelyben már menyasszony voltam. Még egy éve sem vagyok szingli, de ha elmondom valakinek, hogy azóta egyedül vagyok, nem volt senkim, akkor elhűlnek. Pedig szerintem teljesen érthető, hogy elfáradtam, és szeretnék kicsit egyedül lenni, valamint olyan dolgokban kiélni magam, amiknek nincs köze a szexhez meg a kapcsolatokhoz.
2021. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Azért egészen más az ha valakinek már volt kapcsolata és most szünetet tart, vagy 24 évesen nem hogy kapcsolatot de még egy csókot sem tudott össze hozni 😅
2021. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

#8. Mi van, ha nem is akart?


Épp ez a baj, hogy a szingliségre úgy tekintetek, mint egy szünet. Mintha muszáj lenne kapcsolatban lenni. Lehet aztán, hogy én is évekig egyedül leszek. Lehetett volna kapcsolatom, mert udvarlóm akad, de egyszerűen senki sem tudott megfogni, és jobban vagyok így, mint eddig bármelyik kapcsolatomban.

2021. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván nem akart 😂
2021. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!