Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán ő a nagy Ő? 22/n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ő a nagy Ő? 22/n

Figyelt kérdés

több párkapcsolaton túl vagyok, ezek közül volt ami 2 évig tartott.

Régóta szingli vagyok, de megismerkedtem valakivel, és 3 nap után olyat érzek mint eddig soha. Egész nap ő jár a fejemben, úgy érzem a szívem kiugrik a helyéről, ami eddig fontos volt az háttérbe szorult, nem létezik más csak ő. igazából nem értem az érzéseim, mi ez ami bennem van, ilyen fontos még nem volt senki.

Nem vagyunk együtt, de nagy esélyt látok rá h összejövünk. De mi lesz ha esetleg mégsem? Nem akarok csalódni, elég volt már belőle... nem értem miért lett ennyire fontos számomra ilyen rövid idő alatt, hisz alig ismerem... félek...


2010. szept. 3. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2010. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ő a nagy Ő,de attól még mértne szerethetnéd?
2010. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak ki vagy éhezve szexuálisan. Olyankor én is minden csajt elvennék feleségül, aki szétteszi nekem a lábát :)
2010. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már most jobban szeretem mint eddig bárkit, pedig túl vagyok már egy pár kapcsolaton.
2010. szept. 3. 17:41
 5/7 Fülünyúl ***** válasza:
A diagnózis: Ön szerelmes.
2010. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

eddig azt hittem tudom mi a szerelem, de az az érzés közelében sincs annak amit most érzek.. :)

azt hiszem tényleg szerelmes vagyok, és boldoggá akarom őt tenni. igen-igen "Ő" az!!! :D

2010. szept. 3. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy nagy Ő. Mindig az aktuális emberről hiszi azt mindenki hogy az, és később meg már hülyeségnek tartja, hogy annak tartotta.
2010. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!