Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a srácon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a srácon?

Figyelt kérdés

Főleg fiatal húszas éveiben lévő srácokat kérdezném.

Van egy srác akivel nyár óta összesen 2 kavartam össze.

Az elején le volt tisztázva, hogy ez csak szex.

Viszont most a második alkalommal csinált néhány dolgot amiből nekem nem úgy tűnt mintha csak szexet akarna.

Például az első alkalommal szex után mindkettőnk befordult az ellenkező oldalra és aludtunk.

Most egész éjszaka összebújva aludtunk, és még következő éjszaka is mivel nálam töltötte az egész napot. Amit szintén nem értettem. Egész nap itt volt, filmeztünk, pizzáztunk. Nap közben nem történt több, csak egyszer bújt oda hozzám, este meg engem kért meg, hogy bújjak oda de ezen kívül egész nap csak ennyit csináltunk. Szex is csak késő este volt.

Szóval ezeket a dolgokat nem igen tudom mire vélni. Nem mintha zavarna mert nekem bejön “úgy is” a srác csak nem tudom, hogy most akkor közeledjek-e esetleg hozzá máshogy is vagy csak túl gondolom.

Ti mit gondoltok?


2021. nov. 1. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Többet akar mint csak szex, de hogy mennyivel azt nem tudjuk. Ez még nem jelent feltétlenül szerelmet, csak jól érzi magát veled.

Ne agyalj már ezen ennyit! Találkozzatok és töltsetek együtt minél több időt, a többit úgyis dobja a gép.

2021. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát őszintén megvallva számomra nem biztos, hogy többet akar. Lehet, hogy csak gyengédségre, figyelemre vágyik pár órára. Én is voltam hasonló szituációban, viszont mi állandóan tartottuk is a kapcsolatot. Elején letisztáztuk, hogy semmi komoly. Viszont a srác többször mondta nekem, hogy szereti a társaságomat, jó velem beszélgetni , sok mindenben megleptem őt és nem csak a szex miatt akar velem találkozni. Végül semmi komoly nem lett köztünk .
2021. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12-es szerintem neked lesz igazad. Én is úgy látom, hogy eredetileg csak szexet akart tőlem de azért jól esik neki egy kis összebújás meg ilyenek.

Biztos hiányzik már neki is egy rendes kapcsolat csak nem velem. Bár van még lány akivel kavargat, nem is egy viszont velük nem lóg együtt az esemény után.

2021. nov. 2. 07:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ha még mással is kavargat, akkor én nem várnék tőle semmit se. Nálunk nem volt más a képben , mikor összejárunk, de így se vettem komolyan a srácot .
2021. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát igen így én se látnék bele többet.

Szerintem hagyom is. Ha tényleg érdeklem az úgy is tudni fogom.

2021. nov. 2. 09:43
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát ma rám írt..
2021. nov. 2. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!