Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a srácon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a srácon?

Figyelt kérdés

Főleg fiatal húszas éveiben lévő srácokat kérdezném.

Van egy srác akivel nyár óta összesen 2 kavartam össze.

Az elején le volt tisztázva, hogy ez csak szex.

Viszont most a második alkalommal csinált néhány dolgot amiből nekem nem úgy tűnt mintha csak szexet akarna.

Például az első alkalommal szex után mindkettőnk befordult az ellenkező oldalra és aludtunk.

Most egész éjszaka összebújva aludtunk, és még következő éjszaka is mivel nálam töltötte az egész napot. Amit szintén nem értettem. Egész nap itt volt, filmeztünk, pizzáztunk. Nap közben nem történt több, csak egyszer bújt oda hozzám, este meg engem kért meg, hogy bújjak oda de ezen kívül egész nap csak ennyit csináltunk. Szex is csak késő este volt.

Szóval ezeket a dolgokat nem igen tudom mire vélni. Nem mintha zavarna mert nekem bejön “úgy is” a srác csak nem tudom, hogy most akkor közeledjek-e esetleg hozzá máshogy is vagy csak túl gondolom.

Ti mit gondoltok?


2021. nov. 1. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nincs mit gondolkodni ezen. A srác többet akar szimpla szexnél. Ezt érezned kellene magadtól is. Hogyan ér hozzád, hogyan beszél hozzád, hogyan viszonyul hozzád. Biztos többet akar.
2021. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az az összezavaró, hogy közben meg olyan távolságtartó is egyben. De lehet csak nem tudott még feloldódni a közelemben. Nem tudom.
2021. nov. 1. 21:06
 3/16 A kérdező kommentje:
Plusz beszélgetni egyáltalán nem szoktunk. Mármint neten meg hasonlók.
2021. nov. 1. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Lehet az tartja vissza, azért távolságtartó mert az elején leszögeztétek hogy ez egy ‘csak szex’ alapú kapcsolat.


Ezért azt hiheti, te semmiképpen nem akarnál többet, és így nem is mer túlzottan közel kerülni hozzád.

2021. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Na de oda engeded szexelni, de mást nem akartál Tőle! Ha szeretnél valamit tőle, akkor neked is nyitnod kellene felé! Ő picit így szeretne nyitni feléd! Kérdés az, hogy te szeretnél-e többet!?

#1-es voltam.

2021. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én szeretnék többet igen de ez a srác egy barátnőm jó barátja és neki meg olyanokat mondott pl. az első alkalom után, hogy “remélem nem szeret belém”

Meg ő mindenkinek azt mondja, hogy most nem akar semmi komolyat az életébe de elvileg ezt csak azért mert nemrég törte össze a szívét egy lány.

A barátnő szerint előtte nem volt ilyen.

Nyitnék én felé de az a helyzet, hogy szerintem nem akarná. Ő szerintem elvan így csak közbe meg ezekkel amiket csinált nagyon össze zavart.

El meséltem a barátnőmnek és azt mondta, hogy már azt is csodálja, hogy le jött hozzám mivel én messze lakom tőle és elvileg lusta lenne ennyit utazni csak szexért.

2021. nov. 1. 21:19
 7/16 A kérdező kommentje:
Szívesen írnék neki de félek, hogy nyomulósnak tart majd és fogja majd a fejét, hogy “ez belém esett”.
2021. nov. 1. 21:21
 8/16 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Pedig a srác többet akar, hidd el! Ez nem egy sima szex, amit leírtál!
2021. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De ha többet akarna keresne nem?

Mert e között a 2 alkalom között is több mint 2 hónap telt el. És egyszer se keresett meg semmi hasonló.

Egyszer volt az, hogy az első alkalom után együtt töltöttünk egy éjszakát. Mármint így ki ültünk, söröztünk, beszélgettünk. És akkor ő keresett meg.

Utána még ment volna bulizni de végül az egész éjszakát együtt töltöttük.

Bár azt is tény, hogy lehet csak azért volt velem aznap este mert semmi jobb dolga nem volt és nem akart otthon lenni.

Teljesen összezavar.

2021. nov. 1. 21:33
 10/16 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok. Lehetetlen tanácsot adni! Ha szeretnél Tőle valamit, akkor írj rá. Úgy is jön a szexért és akkor kiderül, hogy akar-e többet!
2021. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!