Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért sajnálja erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért sajnálja erre a nőktől a pénzt?

Figyelt kérdés
Olyan munkám van, ahol szinte csak én vagyok nő és szinte az összes kollégám bepróbàlkozott úgy, hogy van barátnőjük, nekem is pasim. Szexet akarnak, ez szinte egyiküknél sem működik a kapcsolatukban. A vicc, hogy én sem szeretek szexelni, örülök, ha hamar túlesek rajta, ezt meg is mondtam a próbálkozóknak, nem is értem, miért gondolták úgy, hogy velem ez jobb lehet. Ennek ellenére van, amelyik nem adja fel. Ott van sok lány a neten, akkor miért nem keresik őket? Ha meg sajnàlják a pénzt és félnek a betegségektől, ott a szexpartnerkereső.

2021. nov. 1. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Neked most ez a kérdésed, hogy miért nem járnak k...vázni a házas férfiak? Ez komoly, idáig süllyedtünk? A körítésben meg van egy kis önfényezés is - ez a gyakorin szokásos elem már - ami teljes mértékben átugorható.
2021. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tény, hogy akiket ismerek, 10-ből 9 félre akar lépni a szex miatt (gondolom, valahogy képtelenek olyan élményt szerezni a nőiknek, amitől az többször akarná, nálam is ez van, ezért utálom már az egész szexet). Azt nem értem viszont, ha nincs szerető, nem állnak sort náluk, miért nem jut eszükbe egy kis motiváció? Ha a szex élvezete miatt senki nem ment bele velük szex kapcsolatba, akkor gondolom, nem túl jók a másik kielégítésében sem.
2021. nov. 1. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, en pont nem vagyok frigid, sot, de attol meg nem fekszem le Sanyival, aki beprobalkozik. Nem mindegy, kivel, hogy.
2021. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy férfit rohadtul nem érdekel te mit szeretsz vagy nem, ha kell elvisz italozni aztán úgy csinál meg..
2021. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Férfiként teljesen átérzem problémát és én se értem hogy a sok szánalmas kollégám miért nem k . rvázni jár inkább. Amit egy-egy céges bulin végignézek az egy másodlagos szégyenérzetet kelt bennem...

Ha barátnőt keresnének még valahol megérteném ezt a görcsös szenvedést. de házas emberek, apatesttel és vállalhatatlanul 0 karizmával ott szenvednek, mert valamiért azt hiszik h majd a cég legdögösebb nője csak úgy lefekszik velük... Mindezt persze full piásan. Nem akarok képmutató lenni, én is csináltam ilyesmit, de egyrészt ezt már kiéltem egyetemista koromban, másrészt cégen belül nem vadászok csajokra mert baromi kínos, harmadrészt meg nem görcsölök, ha meg épp barátnőm van nem nyomulok mint egy idióta.

2021. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
5. Kocsmákba is sok alkesz ,drogos ezt csinálja a pultos csajok előtt.. azt hiszik ha részegen nyomulnak az bármilyen vonzalmat is kelt majd a pultos csajban, meg piákra próbálják meghívni mint ha valami prosti lenne... Sokszor csak kinevetem az ilyen bohócokat magamban .
2021. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
6. Vagyok még mindig ! A vicces, hogy ezt fiatal egyetemisták , tinik, középkorúak mind tolják.. szánalmas nyomik .
2021. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!