Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bugyi ajandekba ?

Figyelt kérdés

Peldaul egy piros tanga ? Vagy valami kivagott francia ? Mit szolnatok ?

Foleg felesegek akik mar jo par eve egyuttvagytok .



2021. nov. 1. 16:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tolja, legalábbis én nem látom, és egész nap az instán lógok.
2021. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok még feleség, csak barátnő. Nekem jöhetne ha szexhez vennéd, a barátom sokszor lep meg szexis, dugáshoz használható dolgokkal :D
2021. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

11.


Sok helyen ez már annyira természetes, hogy tolni sem kell, hiszen "mindenki tudja, ez alapvető". És ez még ijesztőbb. Főleg az insta, ahol szinte mindenkin - összeadva - milliós ruha feszül és 10-20 millás kocsikkal keménykednek a "menő emberek".


Az ajándékozás egyike a "kötelező rossz" dolgoknak, amit a legjobb messzire elkerülni, kivéve ha olyan emberről van szó aki BIZTOSAN nem fikázza le, vagy hozza fel vitaként később.

2021. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Edricus, nagyon sajnálom, hogy ilyen embereket ismersz. Rossz közegben vagy nagyon.
2021. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14.


Nem rosszabb, mint az átlag. Az emberi képmutatás mindenhol ott van. Van aki jó pofát vág ajándékozáskor, aztán meg visszahallod később a fikázást. Hogyan lehet így reménykedni, vagy csak elhinni azt ami akkor történik?

2021. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Én fehérnemű szettet (melltartó+bugyi) vettem már a barátnőmnek többször is. Nem olcsó egyébként, én 20ezer környékén szoktam venni. Csipkés, selyem, stb. Szépen be is csomagolják a jobb helyeken. Nagyon szokott örülni neki. A lényeg h ne vmi olcsó kínait vegyél vagy vmi gagyi new yorkereset, hanem egy drága fehérneműt és mindenképp szett legyen, melltartóval, a bugyi önmagában értelmezhetetlen ajándék.
2021. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha 20 ezerért kapnék bugyit, elkérném a blokkot, visszavinném, és vennék értelmesebb dolgot belőle.


"Van aki jó pofát vág ajándékozáskor, aztán meg visszahallod később a fikázást. Hogyan lehet így reménykedni, vagy csak elhinni azt ami akkor történik?"


Még nem hallottam vissza fikázást. Viszont simán előfordulhat, hogy nem tetszik ajándék, velem is volt ilyen, de soha nem az ára miatt, hanem mert használhatatlan, vagy nem tetszik.

2021. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17.


És azt mégis honnan kellene tudni, hogy kinek mi tetszik? Nagyon közeli ismerősöknél esetleg, de még az se biztos. Egy stressz az ajándékozás, egyszerűbb lenne letudni azzal, hogy "én se neked, te se nekem" és inkább csak érezze jól magát mindenki. Egy értelmetlen dologgal (a gazdaság felpörgetését leszámítva, lásd karácsonyi időszak) kevesebb maradt az életben.


A legrosszabb az egészben, hogy aminek értelme is lenne az általában extrém drága.

2021. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17: akkor örülök h a barátnőm ennél nőiesebb és kifinomultabb

persze ha nagyon csóró lennék megérteném ezt a reakciót is

főleg h olvasni nehéz, melltartó + bugyi, minőségit szoktam venni, de amúgy magának is olyat vesz... ilyen indiai gyerekmunkások által varrt h und em -et fel se nagyon vesz

2021. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

En jobban orulnek egy par orara megfizetett szep kigyurt 20 eves selyemfiunak.

A bugyi az tul uncsi ajandek.

2021. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!