Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bugyi ajandekba ?

Figyelt kérdés

Peldaul egy piros tanga ? Vagy valami kivagott francia ? Mit szolnatok ?

Foleg felesegek akik mar jo par eve egyuttvagytok .



2021. nov. 1. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

:DDDDDDDDDDDDDDD Miután kiröhögtem magam, továbblépnék.

Több év után tudja a párom, hogy egy bugyival beállítani szánalmas.

2021. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Én nagyon régen kaptam egy használt punci szagú bugyit levélben szülinapomra. Nekem tetszett. 😁
2021. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem én is nevetnék, főleg mivel nem hordok ilyet, feltételezném, hogy magának vette.
2021. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez volt a legjobb ötlet? Elég szánalmas. Ha nekem akar ajándékot adni, akkor ne magának vegyen.
2021. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Csak ha ehető 😆
2021. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ferfi venne a nonek.
2021. nov. 1. 17:16
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Értjük. Ezért írta a válaszoló, hogy nem a nőnek venné a faszi, hanem magának. Ha a nőnek venné, nem piros tangát venne, hanem olyat, amilyet szeret hordani.
2021. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez alacsony értékű ajándék, ennél a legtöbb ember általában magasabb anyagi ráfordítást vár el (mindkét nemre igaz). Ezért is rühellem az ajándékozás intézményét, mert "verseny" lett belőle sokszor meg "hát ez nem ér sokat, vagyis aki vette az gonosz és bunkó, mert hát ez ettől függ".
2021. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Edricus, nem, elég lenne egy szál virág vagy egy csoki. De egy bugyi nagyon proli ajándék.
2021. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9.


A többség azokat is lefikázza, kivéve, ha épp szerelmes a másikba, mert akkor nem érdekli. Ellenkező esetben viszont "Köszi a kötelező leértékelt virágot és a közép-árkategóriás édességet, ami mentes minden kreativitástól"


Ettől függetlenül igazad van. Csak a média ne tolná a képünkbe a "ha nem költesz eleget, akkor szar ember vagy!!!!!!!!!!!" dogmát.

2021. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!