Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ilyenen kiigazodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ilyenen kiigazodni?

Figyelt kérdés

Férfi ismerős teljesen olyan jeleket ad régóta, amik arra utalnak, hogy tetszem neki (elejtett megjegyzések, magas labdák, bókok, testbeszéd), a haverjának mégsem említ sosem. Ilyenkor mi lehet, titkolja valamiért, vagy én értem félre?

A hívd el valahova típusú válaszokat, kérlek mellőzzétek. Csak az érdekel, miért viselkedhet így egy férfi, tippek érdekelnének általánosságban.


2021. nov. 1. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát jó lenne ismerni a körülményeket is.
2021. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a haverjának nem emmlít meg?
2021. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2# A haverja az én haverom is és mondta, hogy neki nem beszél rólam.
2021. nov. 1. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a te haverod is?
2021. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4# Ez lehet, bár azt nem tudja, hogy annyira jóban vagyunk.
2021. nov. 1. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem beszélnék egy olyan haveromnak/barátnőmnek a nekem tetsző pasiról, akivel tudom, hogy jóban van. Főleg, ha úgy sejtem, inkább hozzá lojális, mint hozzám. Vagy ha szerintem pletykás.

De lehet, ő nem a mindenkinek beszélek róla kategóriájú ember. Lehet, csak a legjobb barátjával beszéli meg - vagy senkivel.

2021. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Hány évesek vagytok? Gimiben ez még elmegy, de felnőtt párkapcsolat kategóriában? Meg pletykálni a haverral, hogy miért nem beszél rólad... annyira alsó tagozat, hogy félelmetes.
2021. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6# Értem, köszi!

Annyi még, hogy a haverja mondta, hogy pedig meg szokta említeni, ha valamilyen lány bejön neki. Igaz, lehet, hogy azokat nem ismeri annyira a közös barátunk.

2021. nov. 1. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nőként mondom, hogy túlkombinálod! Egy flörtölés nem kell hogy téma legyen senkivel sem, még akkor sem, ha ténylegesen érdekled. Arra koncentrálj, hogy mi van köztetek, ha hosszú távon nem lép, akkor vedd tudomásul, hogy csak poénkodik.
2021. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pasik vagy nem is beszelnek egymasnak ilyenrol. Vagy pont arrol nem beszel, ami fontos, de bizonytalan.

En nagyon bena vagyok ebben, annyi labdat hagytam elpattanni, es utolag ki is derult, meg egyertelmu volt, hogy akartak valamit. Keptelen vagyok celzasokra reagalni, de otven evem alatt azt tapasztaltam, pont a felos pasik mondtak ki, hogy tetszem, vagy mennek-e ide meg oda veluk. De akivel baromira tetszettunk egymasnak, raadasul volt onbizalmuk, azok felem passzoltak az elso lepest.

Valamit tegyel, hivd el valamire. Ne legyel olyan szivbajos, mint en voltam.

2021. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!