Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen testalkatú férfi a legtaszítóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Ki az akivel biztosan nem kezdenél kapcsolatot bármilyen intelligens, jó humorú, család szerető, és jó ember .... stb. képzeld ide, ami számodra fontos?

Ha többet is megjelölnél vagy van más ötleted, írd le kérlek.


2021. okt. 31. 23:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A túlsúly nálam az abszolút kizáró ok. Se sörhas, se husi ne legyen. A magasabb (175-180) vékony fiúkat preferálom. Engem nem zavar, ha 60 kg vasággyal. Volt már velem egymagas exem, amúgy az nem zavart annyira, mint a husis randipartnerem aki állandóan csak zabált előttem... Ha van valami fogyatékossága, engem az nem zavar, kivéve ha a járását akadályozza. Kigyúrt se legyen, imádom a vékony fiúkat.
2021. nov. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha alacsony. 181 cm vagyok, durván néznénk ki együtt.
2021. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem talán az extrémen elhízott, az ilyen 110-120 kiló feletti, akin csak háj van és ring, mikor meztelenül sétál.
2021. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

- magasság: 164-190 között oké (én 169 cm vagyok, a párom 165 cm, de randiztam 188 magas sráccal is)

- alkat: sörhas, túl cingár, kigyúrt mind kizáró ok

- testi fogyatékosság: ha el tudja magát látni egyedül, akkor semmi gáz

2021. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kigyúrtság kizáró ok?

Szólni kell mindenkinek, hogy már nem menő! :)

2021. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En egy magas vekony no vagyok es sokszor udvarolt alacsonyabb srac es persze furi eleinte, de aztan valahogy nem gaz ha mellette lehengerlo a stilusa es csak 5-10 cm, ill lehet attol meg izmos aranyos teste DE amitol ludboros vagyok, az a szunyogvekony puha csontvaz barmilyen magassagban
2022. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a sör has sokszor a szemét kaja eredménye, vagy a húst hússal evőké.
2022. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!