Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen testalkatú férfi a legtaszítóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Ki az akivel biztosan nem kezdenél kapcsolatot bármilyen intelligens, jó humorú, család szerető, és jó ember .... stb. képzeld ide, ami számodra fontos?

Ha többet is megjelölnél vagy van más ötleted, írd le kérlek.


2021. okt. 31. 23:36
A kérdező szavazást indított:
magas, vékony cingár
alacsony, 160 körüli
apa test, pocakos, de nem vészesen elhízott
sörhas, amúgy normál testalkat mellett
valamilyen testi fogyatékossággal rendelkező. észrevehető, de moderáltan gáz, nem különösen undort keltő
szénné gyúrt, de szteroidok nélkül.
40 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam túl extrémet, mert akkor mindenki arra nyomna és érdektelen lenne a kérdés, úgy hogy a 200 kilóra hízott stb embereket most hagyjuk.
2021. okt. 31. 23:37
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom. Ezek közül melyik a csalascentrikus, figyelmes, nem bunko, nem himsoviniszta, nem csóró, nem celtalan?

Én azt választanám

2021. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem azt kérdezed, hogy mi az, amit választanának?
2021. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3.


Akkor troll flood lenne a válaszok között. Így is van rá esély.

2021. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne. Figyeld meg a kérdéseket, a nők azt szokták kérdezni, mi tetszik a férfiaknak, a férfiak meg sok választásból a kevéssé rosszat szeretnék megjelöltetni. Már ez rengeteget elmond. Mintha vizsgára úgy mennék be, mennyi kell a ketteshez.
2021. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5, Ha az a konteód hogy én az egyik vagyok a sok közül, amit felsoroltam és azért raktam ki a kérdést mert szeretnék kettessel átcsúszni, akkor nem nyert. Normál testalkatom van 188/88 kb. Ez csak egy kérdés.
2021. okt. 31. 23:51
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudtam jelölni mert ezek közül több is taszít, vagy kizáró tényező. A vékony magas emberek nem szoktak tetszeni, de egyszer szembe jöhet egy, aki megfog, nem kizárt a dolog. Én 168 cm magas vagyok, ez alá nem mennék, de ez se kőbe vésett, csupán minimális az esélye, hogy nálam alacsonyabb férfi tetszen meg.

Az aputest elfogadható, ha mással kompenzál és hamar javítható.

Az utolsó három azonban kizáró ok. A kancsalság, végtag, szem hiány, plusz/vagy a normáltól kevesebb ujj stb. sajnos mind taszítanak. Nehezen tudok olyan testi sérülést elképzelni, ami mellett vonzó marad számomra a férfi.

A két ajtós kigyurt állat pedig egyértelműen kizáró ok, ahogy a sörhas is. Ez a kettő a legtaszítóbb számomra.

2021. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A fogyatekosra nyomtam, a szteroidos sem tetszik, de inkabb az, mint valaki, akinek nincs meg fel karja, de akar ha csak annyi baja van, hogy 8 ujj van egy kezen, az is zavarna.
2021. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Leirom, milyen johet szoba, a tobbi kuka.

Nagyon jo testaranyok, ha alacsony, akkor se legyen rovidlabu. Ha magas, akkor viszont langaleta lehet.

Szeles vizszintes vall kotelezo. A rajnai borospalack az a halalom, ha keskeny, az nem nyero, de inkabb az, ha egyenes.

Vekony szalkas alkat izomzattal. Termeszetes izmok, nem strici trening.

A puhany vekonysag jobban taszit, mintha megsem sovany. Tehat uszogumi, feminin kappanhaj nem, pasis forma.

Inkabb egy fejjel kisebb legyen, ha levetkozve szep a teste.

Egy formas csuklo nagyon tud tetszeni, foleg, ha nem szoros.

2021. nov. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a szénné gyúrt és a sörhas az, ami taszító. Még a 160 centi körüli necces (én 170 vagyok), de találkoztam már ekkora vonzó férfival, szóval nem feltétlenül kizáró. A testi fogyatékosság kérdéses: van olyan, ami nekem fel sem tűnik, de van olyan, ami számomra is érthetetlen okból, de zsigeri viszolygást kelt. És mivel sosem voltam abban a helyzetben, hogy olyan férfival beszélgessek, akinek az utóbbi van, fogalmam sincs, hogy ha elég vonzó a személyisége, akkor túl tudnék-e lendülni rajta.
2021. nov. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!