Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj már az ha nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj már az ha nincs pasim?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szép de nincs pasim, és mindig megszólnak ezért. Partycsaj sem vagyok, néha van egykét buli, meg koncertek de ennyi. Egy csomó ember azzal esik nekem, hogy miért nincs pasim, mikor lesz... Nekem egyszerűen senkisem tetszik akkor minek járjak bárkivel is. Nem vagyok szerelmes.Nagyapám is ezzel szívat, hogy "dobjam" be magam mert nem lesz férjem. Amúgy korábban már volt 1 pasim az 3 évig tartott. Mást is szivatnak ezzel, annyira idegesítő. Anyám barátnőiről már nem is beszélve, akik egyfolytába ezt kérdezik...........................
2010. szept. 3. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem azért ülök a monitor előtt.

Csak utálom ha az emberek sűrűn olyan kérdéseket tesznek fel amikre úgyis tudják a választ.

2010. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!