Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj már az ha nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj már az ha nincs pasim?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szép de nincs pasim, és mindig megszólnak ezért. Partycsaj sem vagyok, néha van egykét buli, meg koncertek de ennyi. Egy csomó ember azzal esik nekem, hogy miért nincs pasim, mikor lesz... Nekem egyszerűen senkisem tetszik akkor minek járjak bárkivel is. Nem vagyok szerelmes.Nagyapám is ezzel szívat, hogy "dobjam" be magam mert nem lesz férjem. Amúgy korábban már volt 1 pasim az 3 évig tartott. Mást is szivatnak ezzel, annyira idegesítő. Anyám barátnőiről már nem is beszélve, akik egyfolytába ezt kérdezik...........................
2010. szept. 3. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oké, akkor ezt jól megbeszélted magaddal.
2010. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mást is szivatnak ezzel? Mit lehet erre mondani hogy miért nincs?
2010. szept. 3. 15:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nekik nem mindegy?
2010. szept. 3. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
De mindegy nekik is, csak utálnak téged.
2010. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos mást is piszkálnak. Átlagban az emberek mindig rákérdeznek, hogy van-e párja a másiknak, főképp akkor, ha nincs más közös téma. Ha Téged ez ennyire zavar, akkor belül inkább számodra gond, hogy nem találsz magadnak megfelelő pasit.
2010. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amit nekünk letudtál írni hogy miért nincs azt mond nekik is. tutod hogy miért nincs pasid de tőlünk kérded hogy mit mondj másoknak?

elárulom!

az igazat!

azért vicces hogy ilyen csak a csajoknál van.

mármint hogy megse fordul a fejükbe hogy az igazat mondják.

2010. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, de velem is csinálták már ezt, fujj de utálom. Egyszerűen csak annyit mondok, hogy nem találtam meg a megfelelő embert. Meg hogy nem lóverseny ez, meg hogy magasra tettem a lécet:) Egy-két frappáns beszólással jól le lehet szerelni őket, hidd el.
2010. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a legfontosabb, csak elfelejtettem: nem gáz, nincs vele semmi baj, ez az ember intim magánügye, hogy mikor és kit választ párjának. Senkinek nem tartozunk magyarázattal.
2010. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van, nagyon unalmas. "Van már barátnőd?", "mi a helyzet a lányokkal?", "menjél mrá csajozni!".

21F

2010. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:54


de te jól kib*szol velük mert azértis a monitor előtt ülsz. nehogy csajozz. ááá.

2010. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!