Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, van esély egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, van esély egy korombeli házas nőnél?

Figyelt kérdés

Röviden. A kolléganőm. Nagyon kedvelem, egy végtelenül rendes, önzetlen ember, igazi nő a szememben. Nagyon jókat beszélgetek vele és érzem, hogy ő is kedvel. Ha nem lenne házas, szerintem simán lenne a barátnőm, de így csak barátként kezel.


Annyit tudni kell róla, hogy a férje kamionozik, havonta 1 hetet van otthon.


Mielőtt jön a tuti félre qur stb szöveg, nem, nem teszi, annyit dolgozik, mint az őrült, amikor pedig otthon van a férje, otthon van vele végig. Nincs gyerekük.


Látom, hogy nem boldog. Próbáltam vele erről beszélgetni. Tiszteli, szereti a férjét, de érzem hogy rettentően magányos és ő az a fajta ember, aki vágyik a szeretetre, ölelésre.


Elég bizalmi a viszonyom vele, nagyon jó barátok vagyunk, de én több akarok lenni, én nagyon tudnám öt szeretni és mindent megadnék neki.


Szerintetek elmondjam az érzéseimet neki, van esélyem, hogy belém szeressen?


2021. okt. 28. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 34 vagyok, ő 32. A férje 40.
2021. okt. 28. 13:55
 2/7 anonim válasza:
Szia! hát nagyon nehéz helyzetben vagy, nem lennék a helyedben! :( olyan szomorú dolog ez mikor két ember őszintén tudná szeretni egymást de valami közéjük áll. Nehéz lenne rákérdezned úgy a dologra, hogyha esetleg nem azt a választ kapod amire vágysz, akkor az ne legyen hatással az a barátságotokra. De igazából egyszer élünk, szerintem kicsit visszafogottabban , de kérdezz rá, hogy ő hogy van ezzel, addig úgysem fog megnyugodni a lelked amíg nem tudod hogy ő hogyan érez ..és azt ő hogy érez, azt nem fogja neked tudni megmondani egyetlen idegen ember sem. 😁 de mielőtt rákérdezel mondd el neki hogy nem szeretned hogy ez a barátságotok rovására menjen hogyha esetleg nem úgy sül el a dolog 😊 majd megpróbálod magadban lerendezni aztán majd továbblépsz és majd eljön a te életedbe is az a bizonyos valaki 😊😊❤️ Sok sikert neked, szép estét 🥰
2021. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán jól esett, amit írtál.
2021. okt. 29. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hagyd. Csak problémák lennének vele, a férje miatt is.
2021. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

"Látom, hogy nem boldog."


Osztán miből látod? Inkább bele akarod látni, mert

élrdekedben áll, mert tetszik.

Jól megzavarnád az életét, aztán ki tudja,

lehet, hogy lelépnél.

Felelőtlenség belezavarni mások magánéletébe.

Lehet, hogy a férje átmenetileg vállalta a

távolsági munkát, hogy egyről-kettőre jussanak.

De nem végleg.

Keres magadnak független nőt.

2021. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

2-esnek!

" olyan szomorú dolog ez mikor két ember őszintén tudná szeretni egymást de valami közéjük áll"- írod.


Hát persze. Például egy házaspár közé állna egy harmadik,

mert megtetszett neki a csinos asszonyka, és mivel a férje

havonta egy hetet van itthon, hát szabad prédának tekinti,

és mint "jó barát, aki naggyon, de naggyon sajnálja a magányos

asszonykát, beszállna harmadiknak, vigasztalónak.


Megáll az ember esze. Komolyan.

2021. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na álljunk meg!


Attól, hogy a körülmények yenek, nem dugó cimborának szeretném. Nem tehetek róla, hogy ember vagyok és vannak érzéseim, ha hiszed, ha nem. Örülj neki, hogy soha nem kerültél ilyen helyzetbe. Kívánom ne is kerülj.

2021. okt. 31. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!