Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most, akkor mivan? Talán én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, akkor mivan? Talán én lennék az?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy srác, aki nekem tetszik. Ezt tudja egy csaj és szerintem elég egyértelműen kimutatom, hogy nekem tetszik. A fiú szeret szekálni engem, de elmondta egy lánynak, hogy két csaj tetszik neki az osztályból, de nem mondják el nekem, hogy ki az. A egyikben szinte biztos vagyok. A másikat nem tudom, hogy ki lehet. A lány, aki tudja, hogy ki tetszik a srácnak, mindig azt mondogatja, hogy " milyen szép pár lennétek". Ebből nekem az jött le, hogy én lehetek a másik lány, de az osztályban vannak sokkal szebbek is. Szerintetek?

A fiút nem fogom megkérdezni.


2010. szept. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
TE vagy az:)
2010. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem legózz vagy barbizz ez még nem neked való:D
2010. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle ;)
2010. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!