Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellbevágó kérdés? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellbevágó kérdés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Két kérdésem is lenne a melleimmel kapcsolatban. Az egyik az, hogy 85/B-s melltartót hordok, és valamennyire kicsinek érzem, főleg a merevítős részénél. Azt olvastam, hogy pont ott kell egy kicsit feszesebbnek lennie, hogy "tartsa" őket, de nem tudom eldönteni, hogy most elég feszes, vagy nagyobb kell. És ha tényleg kell nagyobb, akkor C kosaras, vagy 90-es?


A másik kérdésem, hogy olvastam az oldalon, hogy az emberek szerint egy 15 éves lánynak igenis kicsi a 85/B-s mell, több ember szerint, de a 90-es húúú de nagy már. -.- Most akkor egy méret ennyire számít? És nekem valóban kicsit lennének a melleim? Nem egóból mondom, de szerintem egyáltalán nem, sokan "dicsérték" már, hogy szép nagy. Kiknek higgyek?


2010. szept. 2. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy ezek a számok mit takarnak.
2010. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel gondolom fiú vagy...
2010. szept. 2. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok, de szerintem a szám a kerületet jelenti cm-ben a betű pedig a mell méretét, és ezek alapján nem a szám a lényeges, hanem a betű. Szóval ne is foglalkozz a többi beszólásával, mivel ezeken nem igen tudsz változtatni sebészi beavatkozás nélkül.
2010. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet, és eldöntöm.
2010. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont jó vagy ,mondhatnám úgy is,hogy tenyérbe mászó adottságokkal rendelkezel.
2010. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
één tudom:D 14/F Szerintem pont jó, és ha érzed, hogy szorít, de a kosár jó, akkor vegyél egy 90B-st.
2010. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fülünyúl ***** válasza:
Eleve el vagy tájolódva szívem, a melltartók méretezésénél a szám nem mell mérete, hanem a mell alatti kerület, azaz mellkas kerület, ahol a melltartó pántja körbefog. Ha ez nagy az csak annyit jelent, hogy pingpongasztal háta van a hölgynek. A mell méretét a kosár jelenti, mivel gyakorlatilag ebben pihennek a cicik. 'A' a legkisebb, 'B' a nagy átlag, efölött pedig egyre nagyobb mellekről van szó. A kosárméret pedig a mellcsúcsokon mért valódi mellbőség és a mell alatti kerület különbségéből számolandó, van erre táblázat is. Szóval a szám akkor jó ha kicsi, a betű meg akkor ha minél messzebb van az 'A'-tól.
2010. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt nem értem.. ha nem elég feszes miért akarsz nagyobbat?? vegyél kisebbet inkább ha nagy rád, és nem feszül..

másik amit nem értek, hogy miért kicsi a 85/b? 80b-s melltartót hordok 16 évesen és nem kicsik. sőt.. szóval ne aggódj.

2010. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!