Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35+ -os nők, mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35+ -os nők, mit szóltok ehhez a történethez?

Figyelt kérdés

A srác alig 19.

Első napján a gyakorlati helyéről késik, vagy 30 percet. Nem hanyagság, hanem papírmunka miatt.

Mikor belép az irodába, ahová irányították, ott ül a főnöknője, egy 35-40 körüli vörös, vadmacska, és éppel eligazítja egy beosztottját (Később kiderült, hogy a helyettesét.) A srác elmondja mi járatban, mire a nő közli, hogy nem dolgozik együtt pontatlanokkal, mert itt fontos munkát végeznek. Kérje át magát másik helyre, most pedig távozzon!

A fiú kijön, elindul haza...a HR-re...ő sem tudja. Majd pár lépés után meglát egy kávé automatát, és BUMM!!! Vesz 2 kávét, visszamegy, kopogás nélkül belép, megkérdi a helyettest, hogy "Magunkra hagyna?", a főnöknő elé teszi az egyik kávét, és ennyit mond: "Na kezdjük elölről!" A nő int a helyettesének, hogy menjen, majd elkezdődik a beszélgetés...


6 hónap gyakorlat, 6 hónap szexkapcsolat, és egy olyan értékelés, hogy az iskolában az igazgató a diák és az osztályfőnök jelenlétében felhívja a nőt, mert nem hiszi el, hogy az a nő, bárkinek maximális pontszámot adott, mivel ilyen még sosem fordult elő, amióta a cég fogad gyakornokokat.


Én voltam a diák, igen.



Nos nők, női főnökök, mit léptetek volna, a..."kávéra"?


2021. okt. 16. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első körben én nem lennék ilyen szigorú ha főnök lennék, második körben egy nálam jóval fiatalabb srácra nem tudok férfiként nézni. De ha ilyen határozott lettél volna, nyilván felfigyeltem volna rá és tetszett volna a dolog, de vonzalmat ez sem ébresztett volna bennem. Sok fiatalabb srác próbálkozik nálam, némelyik kimondottan jól néz ki. Koptatom le őket sorban, és nincs az a kávé, ami megváltoztatja a véleményemet.
2021. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!