Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár a külső, akár a belső tulajdonságokra. Vagy mondjuk vadócabb legyen vagy szerény, inkább nőies?

Leírnátok légyszi a véleményeteket?

kort is! köszi

:)


2010. szept. 1. 22:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ma 22:37 -es vagyok.

Én is utálom a bulikat, meg az ilyen rongyrázást, semmi szükségem a képmutatásra sem. Káros szenvedélyem nincs, hacsak nem az, hogy sötétben szeretek bringázni, és elcsaphat az autó. :D

Hány éves vagy? Én írjak privátot, vagy Te írsz nekem? :)

2010. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok én is és ha szeretnél nyugodtan írj :)
2010. szept. 1. 22:55
 13/24 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne legyen tökéletes, mert az unalmas. :)


Külsőnél nem árt mondjuk, ha a vékonyabb rétegből kerül ki, de ez már csak az én elkorcsosult, média által manipulált ízlésem. :D

2010. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem szeretem a vékony lányokat :)

eltörnek ha játszol velük. Olyan kell, aki bírja a munkát (minden értelemben; sport, kemény túra, kemény keksz, fizikai munka, stb)

2010. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Előző! "kemény keksz" - ez nem más akart lenni? :DD
2010. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
De nekem a fiúk jönnek be.
2010. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mindenkinek más jön be, de ez az "egyéni ízlés" általában a vonzó női külső keretei között értendő. Vagyis van egy általános típus, ami zsánereken felül vonzó a férfiak 99%-nak. Ez a formás lábak, ívelő csípő, karcsú derék, kerek fenék, formás nagyobb mellek, bájos arc.

Általában ez tetszik egy férfinek. Ezek kombinációja különböző hajszínnel, plusz-mínusz pár kilóval jelenti a "mindenkinek más tetszik" kijelentés.


Belsőre pedig nincsen általános ízlés, minden fiú a saját személyiségétől függően keres belsp tulajdonságokat egy lányban. Az érzékenyek az érzékenyebb, kedves lányokat szeretik, a bunkóbb pasikat pedig olyan csajokkal látom, akik nem annyira érzékenyek, és maguk is kicsit tahók. Okos pasit okossal látom, ostobát meg hasonlóan ostobával.

2010. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja, és 22 éves fiú vagyok
2010. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ránézésre vagy tetszik vagy nem :)

de van 1 általános sémám!

Legyen picike(150-165) mivel én is alacsony vagyok (170cm).

Haj szín lényegtelen , imádom ha göndör de az se gáz ha nem az. Fogjon meg valami az arcában de jobban szeretem a buci arcú lányokat mint a csontost.

Belső a legfontosabb :

a legfontosabb , hogy ne csaljon meg(már megjártam) és tudjon szeretni önzetlenül ahogy én is.ne szeressen buleeezni meg parteezni.Direkt írtam így mert a mai lányoknak ez a fontos , meg az 1-2 üveg pezsgő , felesek , vodka.

Ha iszik nálam kizáró ok , ha cigizik az is , ha buli mániás az is. Jobban szeretem a filmnézős , pihizős , hozzámbújós lányokat akik inkább eljönnek velem horgászni , sétálni , túrázni.

Stílusra nekem a marha egyszerű lányok jönnek be. Egy csőszárú farmer ,rövidgatya , egy fekete vagy szürke felsővel , normális sportcipővel vagy tornacsukával tökéletes. A magassarkútól meg a sarutól csömöröm van , magas azért is szar mert nálam nem nehéz magasabbnak lenni!

Tudom , elég elvárásosnak tűnt az írásom , nehéz is betartani , és erre megfelelő lány nincs is , de szerintem ez csak a pia cigi buli drog részénél lesz igaz , a többi abszolút egyszerű.


19F

2010. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ja azt nem tettem hozzá , ha elfogadja a kis belemet és a picike farkamat az sem utolsó szempont :) de ilyen úgysem lesz :D
2010. szept. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!