Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megtalálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megtalálni egy lányt, akiről csak azt tudom, hogy hogy néz ki?

Figyelt kérdés

ÁÁÁÁ megőrülök, hogy nem találom :S Ha sehogy se tudom megtalálni kénytelen leszek várni, míg összehoz minket a sors megint?


Alégyszíves KÍMÉLJETEK a hülye válaszokkal :)


Nagyon szépen köszi! :)


2010. szept. 1. 16:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Feladsz egy hirdetést a helyi újságban, hogy pl: "Szabó Pista keresi azt a csinos, vörös hajú lányt, akivel a Bivajbasznádi Tekergő utcai 37-es buszmegállónál múlt héten pénteken összeért a pillantásunk, és kölcsönsen mosolyogtunk egymásra. Ha magadra ismersz kérlek jelentkezz a 06-90/90-60-90-es telefonszámon. Pista"
2010. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Fantomképrajzoló, plakát az utcára: magas jutalom a megtalálónak.
2010. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

haha:D

köszi, hogy megpróbáltad :D

2010. szept. 1. 16:33
 14/25 anonim ***** válasza:
szeged (L) :D jaja akkkor visszvonom a busmegállos írásomat táborozz le a buszmegálloba vagy ragasz ki egy lapot h a 2010 09.01. 14:20 perckor és mondjuk 7es buszra felszálló lányt akibarnahaju barnaszem mitomén 160 magas gyönyöruszép keresem aljára telfonszám :D és hátha jelentkezik :d
2010. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalakon lehet részletesen keresni. Beírod, h Szeged, nő, és h körülbelül hány éves lehet. Lehet h nincs fenn, de egy próbát megér. :)
2010. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Bizonyos okokból nem mehettél? :D:D

Ott volt a csajod?

Nem értem, gondolom suliból, jött azaz, majd összefogtok futni még, mert gondolom te is onnan jössz.

2010. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hááát...jó időigényes meló,de mivel fiatal gondolom nagy eséllyel fennvan valami közösségi portálon.(myvip,iwiw,facebook).

Ott részletes keresésbe kiválasztod a Szegedieket,+ba kisaccolod,hogy hány éves lehet mit tudom (pl 16-18közötti szegedi csajokat).Ezek után a kiadottaknak megnézed az igazolványképét.Jó időigényes...de ha annyira fontos a csaj.Én már találtam meg igy embert

2010. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

köszi nektek! :)

Hát végülis ráérek, megróbálom megkeresni.

De facebookon nem lehet részletesen keresni. Vagy de?? :O

2010. szept. 1. 16:45
 19/25 anonim ***** válasza:

ez így téll jó, amit az uccsó írt, annyival kiegészítve, h ha szegedről ment el vmerre, akk ki lehet bővíteni, vagy éppen leszűkíteni a keresést a lehetséges városba, amelyikbe ment

xd nem tom ez íg érthető-e

xdxd

2010. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
hát ahol lakik a lány (feltehetően) meg én is, az nincs "benne" az iwiw-be.
2010. szept. 1. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!