Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet megtalálni...

Hogyan lehet megtalálni valakit, akiről 20 éve nem tudunk semmit?

Figyelt kérdés
Az apám két éves koromban hagyott el. Fogalmam sincs, miért, de meg szeretném találni. Hogyan kezdjek neki? Hova lehet ezzel az üggyel fordulni? Sajnos az interneten sem róla, sem a testvéreiről nincs fent semmi. Azt sem tudom, élnek-e még egyáltalán...
2010. júl. 13. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Iwiw, Myvip, Facebook.

Bár idősebbek nem használják már ezeket az oldalakat, meg gondolom próbáltad már.

Nem ismered apád egyik ismerősét se?

Ha tényleg senkit nem ismersz aki ismerő őt és tudhat róla vmit akkor reménytelen.

Esetleg Joshi Bharat vagy Mónika segít.

2010. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nőklapjában időnként vannak ilyen keresések


de vannak ilyenek is:

[link]

[link]

[link]


vagy a rendőrségen/önkormányzatnál is meg lehet próbálni, ha tudsz konkrét adatokat róla: születési idő, hely, anyja neve stb.

2010. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
név alapján tudakozó által telefonszám, vagy cím. esetleg interneten keresztül, ha tudod melyik városban lakik, akkor abban a városban keresgélni az iwiw-en vagy valahol név alapján, vagy kor alapján. lehet, hogy van felesége, úgy is rákereshetsz. de ha a nevét tudod, akkor szerintem okmányirodában, önkormányzatnál, tudakozóban tudnak majd segíteni.
2010. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vöröskereszt
2010. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem még az jutott eszembe,hogy tud esetleg anyukád egy lakcímet,ahol valamikor lakott.Az új tulajdonosnak talán megadták az új elérhetőségüket az esetleges levelek miatt is,ami még a régi címükre megy.Felénk ez szokás,megadni az új címet,hogy még a maradék postát továbbitani tudják.
2010. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

79%-ban - ma 16:40

Az elképzelés nem rossz, de sajnos tosznak rá.


Nos, én családfakutató vagyok, és ha gondolja adjon egy emil címet( mert félek, ha kiírom a honlapom, azt reklámnak veszik)

(Ha nincs rá kerete, akkor is segítek, legfeljebb majd ajánl valakinek)


Már oldottunk meg testvér ügyeket, unokatestvérieket is, és apait is.

2010. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket. sajnos a legutóbbi ismert címe is 20 évvel ezelőtti. semmilyen közösségi portálon nincs fent semmilyen élő rokona, kivéve a fiait, akiket még előttünk hagyott el, így ők még kevesebbet tudnak róla.

16:53-as: sajnos tényleg nem tudok a nyomozásra anyagiakat szánni, de azért szeretném megtalálni apát. az e-mail címem: kispirosbusz@mailbox.hu. előre is köszönöm, ha tud segíteni valahogy.

2010. júl. 13. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem fizetett gyermektartást sem? - Az stabil támpont, hogy honnan érkezett.
2010. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem fizetett...
2010. júl. 16. 16:48
 10/10 Mészáros Erika83 válasza:

jo napot

a csaladfa kutatotól szeretném kérdezni,hogy nekem tudna segiteni ha adnek egy email címet

kittyke27@gmail.com

valaszat előre is nagyon köszönöm

2017. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!