Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az igaz szerelem? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az igaz szerelem? Ha igen miből fogom megismerni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 14:57
 1/7 gabriell88 ***** válasza:
nem lesznek jelek, egyszerűen majd érezni fogod... nem lesznek kételyeid stb.. tudni fogod h ő az és kész.. de ezt szavakkal nem nagyon lehet leirni
2010. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Timi: ) ***** válasza:

Lehet naív vagyok,de hiszek benne: )

Miből veszed észre? hmm...érezni fogod,leírni és megfogalmazni ezt nem lehet!

Legalább is én nem tudom megfogalmazni: )

2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen létezik, sztem ha megtalállod úgy is tudni fogod:)

de nállam pl: h látom és érzem a mozdulatán, a beszédén, a kifejezésein, mindenen amin csak lehet, h mindennél jobban. sőt onnan is lehet tudni ha mondja, van oylan pasi aki hazudik, csak a szexre megy de ha már nagy dolgokat túléltek együtt és nem hagyott el és ő se téged és éltek nemi életet akk tuti szeret:) de téll lehet minden kis rezdülésén érezni h szerelmes beléd :)

2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

második 15.00 vok

de téll nem lehet ezt megfogalmazni ah az előttem lévők írták, csak amiket érzel azokat lehet leírni:)de tudni fogod h ő az igazi...

2010. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor elmúlt, majd rájössz, hogy na, ez volt az...
2010. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabriell88 ***** válasza:

akkor nem volt az igazi .. utolsónak:)


azt szokták mondani:"nem az az igazi akivel le tudnád élni az életed, hanem aki nélkül nem" van benne valami

2010. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezik az igazi szerelem? Tudd meg most! Küldd a szerelem szót a 1762-re!

Amúgy meg bejelöl facebookon.

2010. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!