Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és egy 21 éves fiú tetszik ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz, de ne is álmodj róla, hogy össze fog veled jönni. :D
2010. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

hacsak nem pedomaci, nemfog veled összejönni.

a 8 év ebben a korban nagyon sok...

2010. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, az a gáz ha neki is tetszel..
2010. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de pedig olyan kedves velem:) ésmondta h ha időseb lennék akor tuti h járna velem de énakoris akarom
2010. szept. 1. 00:51
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
TE TE TE tudod is hogy mit akarsz! Fogalmad nem lehet ezekről a dolgokról! Menjél legózni vagy tanulni
2010. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

ha roma vagy akkor teljesen normális...

ők ebben a korban már házasodnak, gyereket szülnek...

2010. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5 év múlva próbálkozz nála :P
2010. szept. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ne oltsátok le, nekem 12 évesen volt elöszőr barátom(igaz szex csak 16 évesen),de ismertem már oylan lányt aki 13 évesen nem volt már szűz.A mai fiatalok korán kezdik.MAúgy az lenne gáz ha ő akarna veled járni,mert az fiatalkorú megrontása lenne, na meg ha vki feljelenti akár börtönbe is kerülhet, vagy jobb esetben elzárás, pénzbüntetés.tényleg jobb ha vársz pár évet.Vagy járjatok titokban, csak ne feküdj le vele,mert ha abból baba lesz vagy nemi betegség akkor hamar llebukhattok.
2010. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha jól belegondolok, az unokahúgom is 13 éves.

Na már most, ha megtudnám, hogy egy 21 éves környékezi, szerintem a tesómmal együtt miskárolnánk ki az illetőt.

De szerintem a kiscsaj is kapna egy két fülest, hogy helyre rázódjon az agya.

Te is jobban tennéd, ha a tankönyveket lapozgatnád, nem a gyakori kérdések.hu oldalait.

2010. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 poetic ***** válasza:

Nos lehet tetszik, de azt tudnod kell hogy ezért már büntetnek.

18. életévét már betöltött személy, 14. életévét még nem betöltött személlyel pedofil bűncselekményt követ el...érdemes megtartani számodra plátói szinten :)

2010. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!