Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha találnátok magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha találnátok magatok mellé egy gazdag férfit aki mellett nem kellene dolgoznotok, legkorábban hány évesen terveznétek gyereket?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen csak azoknak szól a kérdés akik családot alapítanának
2021. szept. 24. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
25 év/Egyetem + 2 év. Attól, hogy a férfi gazdag, azért én dolgoznék, fontos a függetlenség. Egy nő mindig magának szül gyereket, bármi történhet, ami miatt egyedül kell nevelnem. Munkatapasztalat nélkül nem vágnék bele.
2021. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
30.
2021. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Én szeretek dolgozni, egyben hobbim is, másrészt nem szeretem a kiszolgáltatott helyzeteket. Másrészt a férfi gazdag ebben a felállásban, nem a nő.

Hogy mikor szülnék? Azt nem a leendő apa jó anyagi helyzete határozza meg.

2021. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Azt hittem hogy lesz legalább egy normális válasz, mert ez engem is érdekelt volna, de csak azt bizonyították ismét a nők hogy mekkora hülyék!
2021. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
A kettő nem függ össze :) mindenesetre egy gazdag pali jól jönne 😋
2021. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Eleve nem kezdek csóró férfival, ha gyereket akarok! Ettől még dolgoznék, mert jó munkám van, jó fizetéssel! Szerintem normális Nő nem kezd csóró pasival, ha gyereket akar. De egyebként, 25-30.
2021. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha gazdag férfit keresnék magamnak, sem lennék akkora barom, hogy tőle függjek. Így a karrieremen ez mit sem változtatna. Egy gyereket szeretnék összvissz, így mindig is 30 körülre terveztem a dolgot (31 lett, maradhat) ennek nincs köze a férjem anyagi helyzetéhez.

Mindenki maga dönt az életéről, de szerintem annál nyomorultabb dolog nincs, mint apa pénzére szülni 22 évesen, munkatapasztalat és saját bevételi forrás nélkül, aztán irgalmatlan nagyot koppanni 32 évesen, ha apának más tervei vannak.

2021. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
4: mesélj, te női életút szakértője.
2021. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha, mert az a pénz sosem lesz teljesen az enyém. Idegen kasszáján meg nem áldozom fel a szabadságom, mert nem akarom magam teljesen kiszolgáltatni neki.
2021. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
25+. Ahogyan azt tettem is. Nem (csak) azon múlik a gyermekvállalási kedv, hogy a férfinek milyenek az anyagi lehetőségei, hanem nekem is fel kellett készülnöm az anyaságra és annak minden pozitív és negatív oldalára. Akármilyen jól is keres a férjem (ja igen, mert gyereket nyilván csak házasságban vállaltam), nem leszek hamarabb felkészült elengedni a szabad felnőtt életem, és ez mindenkinél egyedi, hogy mikor jön el. 27 voltam, amikor megszületett a lányom, sokkal hamarabb nem is jöhetett volna, mert addig nem kezdtünk el próbálkozni, amíg én lélekben nem éreztem azt, hogy most már csak ezt akarom, semmi mást.
2021. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!