Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, hogy megértsék?

Figyelt kérdés
én kajakozok és mennem kell edzőtáborba, meg edzésekre, versenyekre, de úgy vettem észre, hogy az eddigi pasijaim nemértették meg. Meg a múltkori eset edzőtáborban voltam egy másik csaj meg kihasználta és elvette a pasimat. Csak azok nem értik meg akikkel én járok vagy másnál is van igy?
2010. aug. 31. 14:40
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Akkor az hülyék voltak...
2010. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak velük van a baj, én teljesen megérteném, és ezzel nem egozni akarok, hogy én milyen rendes srác vagyok :D Az ő bajuk. Szép vállad lehet :P:D (nekem tetszik :))
2010. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.utolsó válaszoló köszí
2010. aug. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!