Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy tetszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy tetszel egy srácnak?

Figyelt kérdés

Hogy viselkedik egy lánnyal? Honnan tudod, hogy komolyan gondolja?

Csak normális válaszokat, légyszi! Köszönöm (kort és nemet is írnátok)

L


2010. aug. 31. 14:27
1 2
 1/12 Kamuuu ***** válasza:
Az elöbb volt 1 ugyan ilyen kérdés csak másik nemmel hát basszátok meg
2010. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat! nem vettem észre :-(
2010. aug. 31. 14:29
 3/12 A kérdező kommentje:
De azért kíváncsi vagyok a válaszaitokra!
2010. aug. 31. 14:29
 4/12 Kamuuu ***** válasza:
Mindjárt kitalálok azért vmit:D
2010. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kamuuu ***** válasza:
Én például elhivnám valahova kettesbe beszélgetni sokkal többet beszélnék vele mint mással mondjuk ezt nem lehet meg állapítani mind1 aztán bókolnék neki nem keveset de nem is sokat próbálnám minnél többször megnevettetni jól érezni magam vele:D és esetleg valentinnap vagy hasonló eseményre vennék neki csokit vagy valami kisebb ajándékot de ezt csak akkor ha tudom hogy azért van valami esélyem:P 15/F
2010. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi

Ezek szerint ha folyton csokit kapok tőle és állandóan próbál megnevettetni, valamint többször akar velem találkozni akkor bejövök neki. (csak azért mert nagyon sokszor szoktam csipkelődni vele és eddig azt hittem ez neki nem tetszik)

2010. aug. 31. 14:36
 7/12 Kamuuu ***** válasza:
Sokat néz vagy ilyesmi még...
2010. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ha rajta kapom, h a melleimet bámulja, akkor is szeret vagy csak kíván?Egyébként szívesen van velem, egy társaságba járunk, de nem mer lépni, pedig nagyon várom, h nyögjön vmit.(bocs, h ide írtam, de engem is érdekel a téma és nem merném kiírni még1szer:))
2010. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Még nem tetszettem senkinek.
2010. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki. Ha csokit vesz neked meg sokat keresi a társaságod biztosan. :D Milyen figyelmes :O :D

15:20-nek meg annyit, hogy ebből nem mondom biztosra, de tetszhetsz neki. Az biztos, hogy kíván! :D

2010. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!