Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés

*Van egy fiú és egy lány akik járnak.A fiú vett egy(szív alakú) nyakláncot,amit ketté lehet törni.Az egyik felét a lánynak adja,a másikat megtartja magának.Ám a lány nem sokkal később elveszti,és egy másik találja meg.Másnap körbekérdezi az ismerőseit a suliba tudják-e kié lehet.Senki sem tudta,ezért a nyakába ,,akasztotta".Utána mindig azon járt a feje vajon kinél lehet a másik fele?!

Egyszer aztán megismerte a fiút,akinek ott lógott a nyaklánc másik fele a nyakában.Mikor meglátták egymást már akkor nagyot dobbant a szívük,s miután egyre jobban kezdték megismerték egymást mindketten halálosan egymásba szerettek.A fiú szakított addigi kedvesével...A nyakláncról viszont még egyikük sem tudott.A lány mindig a pólója alá rejtette,ám egyszer amikor lehajolt kijött alóla.

-Ezt meg honnan szerezted?

-Háát...Egyszer találtam valahol a járdán.

-De hiszen...A volt b.nőm elvesztette az övét,nézd itt van nálam a másik fele.

Ekkor mélyen egymás szemébe néztek,s forró csókolózásba kezdtek.Az ég is egymásnak teremtette őket,a nyaklánc története pedig szintén ezt bizonyította...*


Nos,valami ilyesmi lenne,még írhattam volna hozzá pár érdekesebb részletet de inkább nem töröm magam. xD

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy ilyen megtörténhet?:D (Szerintem nincs nagyon,de azért nem is lehetetlen...XP)


2010. aug. 31. 12:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nagyon kevés de.. elég szép
2010. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

Igazából nem azért álmodozom ilyesmikről hogy fúú de jó lenne ha megtörténne,egyszerűen csak jó érzés elképzelni egy szép zene aláfestésében.:P Utolsó:Direkt az volt a lényeg hogy röviden tudjam összefoglalni,amúgy meg simán megtudom hosszabbítani (nem is kicsit). :)

2010. aug. 31. 13:41
 23/24 anonim ***** válasza:
Próbálkozz romantikus regény írással! Érzéked van hozzá! :)
2010. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Háát,nem hiszem hogy egy regényt meg tudnék írni,de az tény hogy vannak ötleteim,és a tanárok szerint nagyon szépen fogalmazok(ezt most itt nagyon összecsaptam).Pár viszonylag rövid sztorit meg tudok írni,de nem vagyok biztos benne hogy több menne...Talán majd egyszer megpróbálom. :) (Kb 8 éves korom óta írogatok kisebb történeteket-verseket,mindig vonzott az efféle műfaj).Majd meglátom mi lesz. :) Köszi az ötletet! ^^
2010. aug. 31. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!