Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés

*Van egy fiú és egy lány akik járnak.A fiú vett egy(szív alakú) nyakláncot,amit ketté lehet törni.Az egyik felét a lánynak adja,a másikat megtartja magának.Ám a lány nem sokkal később elveszti,és egy másik találja meg.Másnap körbekérdezi az ismerőseit a suliba tudják-e kié lehet.Senki sem tudta,ezért a nyakába ,,akasztotta".Utána mindig azon járt a feje vajon kinél lehet a másik fele?!

Egyszer aztán megismerte a fiút,akinek ott lógott a nyaklánc másik fele a nyakában.Mikor meglátták egymást már akkor nagyot dobbant a szívük,s miután egyre jobban kezdték megismerték egymást mindketten halálosan egymásba szerettek.A fiú szakított addigi kedvesével...A nyakláncról viszont még egyikük sem tudott.A lány mindig a pólója alá rejtette,ám egyszer amikor lehajolt kijött alóla.

-Ezt meg honnan szerezted?

-Háát...Egyszer találtam valahol a járdán.

-De hiszen...A volt b.nőm elvesztette az övét,nézd itt van nálam a másik fele.

Ekkor mélyen egymás szemébe néztek,s forró csókolózásba kezdtek.Az ég is egymásnak teremtette őket,a nyaklánc története pedig szintén ezt bizonyította...*


Nos,valami ilyesmi lenne,még írhattam volna hozzá pár érdekesebb részletet de inkább nem töröm magam. xD

Szerintetek mennyi az esélye annak hogy ilyen megtörténhet?:D (Szerintem nincs nagyon,de azért nem is lehetetlen...XP)


2010. aug. 31. 12:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Pedig én pasi vagyok, és annak ellenére, hogy nem tudok ilyet kitalálni, megdobbant a szívem. :D
2010. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hidd el,az ahogy én elképzelem a leírásnál tízmilliárdszor szebb. :D XP
2010. aug. 31. 12:48
 13/24 anonim ***** válasza:
Szokj le ezekről az írásjelekről, könnyen elárulja hogy mennyi idős vagy...
2010. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mindig smileyket írni de most valahogy nagyon bennem van...:D
2010. aug. 31. 12:55
 15/24 A kérdező kommentje:
Feltéve ha arra célóztál.
2010. aug. 31. 12:57
 16/24 anonim ***** válasza:
Arra :)
2010. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ikszdé egy kicsit gáz.
2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

hát pont ez nem hiszem, hogy megtörténhet.

de hasonló megtörténhet a történet vége nélkül (amikor előkerül a nyaklánc)

szerintem sokat olvasok XDXDXD

2010. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Fülünyúl ***** válasza:

Szép ábrándos történet.


De! Az élet általában sokkal egyszerűbb eseteket produkál, ám ezek sokkal szebbek lehetnek, mint bármely ábrándozásod földrajz órán. Ha átélsz akár egyet is, majd megtudod. :)

2010. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát ennek nincs sok esélye :) Minden ismerkedés szép, nem kell ahhoz különleges dolgoknak történni :)

Ha belegondolsz akkor az élet is sokszor úgy alakul, mint egy filmben,vannak szép pillanatok,csak nem szól alatta egy romantikus zene :)

2010. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!