Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nemből volt eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemből volt eddig a legtöbb barátotok?

Figyelt kérdés
Akikkel sokat beszélgettem,nekem mindig az ellenkező nemből voltak.Most 19 éves vagyok,és eddig 4-5 barátom volt saját nememből,aki tényleg az volt,nem csak "köszönős ismik".
2010. aug. 31. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:

a sajátomból

L

2010. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
a lelkizös dolgokról sose tudok fiúkkal beszélgetni. de viszont ha meg tul sokat besézlgetek egy lánnyla , az mrá bizots több lessz mint barátság. tartós nagyon jó lány barátom még sosem volt. vagy mindig több lett belőle vagy ellanyhult a dolog.
2010. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hermafroditákból és transszexuálisokból
2010. aug. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző válaszoló:


Te is LMP párttag vagy?

2010. aug. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad? Találkoztunk a múltkori DAFEM-partyn? Pedig álarc is volt rajtam...
2010. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt a segglyukat még monitoron keresztül is felismerem ;)
2010. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincsenek barátaim
2010. aug. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
leszel a barátunk? gyere szállj be a DAFEMbe!
2010. aug. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak fiú barátaim voltak és én is fiú vagyok. Lány ismerősöm volt régen de egyik se volt se haverom se barátom de már nem is beszélek velük. Most egy-két lány ismerősöm van és kész.

19F

2010. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabriell88 ***** válasza:

van egy barátnőm, a legjobb:D bár elköltözött németországba, de a barátság megmaradt, olyan mintha a testvérem lenne:)

rajta kívül van 2 srác akikre szintén úgy tekintek hogy barátok, mindig mellettem áltak és állnak most is:)

oh és mellesleg igenis lehet lelkizős dolgokról eszélni a pasikkal:) ha igaz barátod, nemcsak meghallgat de próbál segíteni is, hogy jobban érezd magad!ez nem nemtől függ.. tapasztalat:)

2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!