Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "mélyre" kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "mélyre" kell egy tampont feltenni?

Figyelt kérdés
hétvégén próbálkoztam először tamponnal, az is csak egy ob mini volt. felteni könynen tudtam ( úgy értem becsúsztatni ) és akkor úgy gondoltam jó helyen is van. aztán kijöteem wc-ről és éreztem féjt, leültem úgy is...milyen mélyre kell egy tampont felhelyezni? az ujjammal szinte már nem is tudtam volna "feljebblökni"...
2010. aug. 30. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig csak tudod. "Ütközésig". Akkor van jó helyen, ha nem érzed.
2010. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A szádon jöjjön ki.
2010. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy "tanultam" meg,hogy a mutató és hüvelyk ujjammal fogom a tampont és a mutatóujjammal helyezem fel.Nekem úgy jó,ha a mutatóujjam kb. 3/4 része a hüvelyemben van.


Egyébként a legegszerűbb,ha akkor próbálkozok amikor a legerősebb a vérzésed.Úgy csináld,hogy ahogy felteszed ha feszít,fáj akkor próbáld megváltoztatni az irányát.Fölfelé és picit hátrafelé kell tolni.

Amikor egyáltalán nem érzed,akkor van jó helyen.

Ciki,nem ciki én úgy szoktam,hogy felhelyezem állva a tampont és utána leguggolok és leülök,ha úgy sem érzem oké,ha érzem,akkor igazítok rajta.

15/L

2010. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég már az is,ha az első ujjpercemig van bent az ujjam a hüvelyemben..Úgy sem fáj ha leülök,meg semmi..Érdekes...Egyszer feltoltam jó mélyre,amikor 3/4 részig volt bent az ujjam..De feleslegesnek éreztem...
2010. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!