Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mennyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire igaz rátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ebbe az imént botlottam bele facebookon, a lájk.net-en:

"Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk."


Leszámítva, hogy ezt valószínűleg egy max 16 éves lány fogalmazta meg, a kérdés adott: ti is inkább az ilyen fiúkat válsztanátok? Kort is írjatok, kösz.


2010. aug. 30. 15:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mi nők sokszor olyan méltatlan, nagyfejű legényekre pazaroljuk energiánkat!

Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a

fantáziát.

Utólag megfejtem jeleiket, és transzparensként állnak előttem.

Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem

javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem

unalmasak.

Á, dehogy változnak. Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem

jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk

kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt.

Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban.

Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket

választjuk.

A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit

megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem

készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a

hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen

hatással.

Esküszöm, nem értem magunkat.

Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak

nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.

-------------------

Ez a teljes idézet.


Egyébként sajnos van benne valami, hiszen az ilyen férfi nem unalmas, nem egyhangú mellette az élet, míg egy rendes srác túl kiszámítható, lapos.

:((

2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít rosszfiúnak az hogy akit nehezen kapok meg az izgat abba zugok bele, aki ott van előttem letojom
2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jah,utolsó voltam 20/L és az elején nem de-t,hanem ne-t akartam:D Szóval ne oltsátok le!
2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Lehet attól valaki kiszámíthatatlan és izgalmas attól még, hogy jófiú. Szerintem itt egyeset fogalomzavarban vannak.
2010. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
- 1 attól
2010. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
én is ismerek több ilyen lányt is (van aki már 23 éves), akik saját elmondásuk szerint is az ilyenekre buknak. azért remélem a bunkóság nem lesz erény a lányok szemében a jövőben.
2010. aug. 30. 15:57
 17/26 anonim válasza:
Szerintem igen ebben van igazság nagyon sok lányra, nőre ezek az úgymond "macsók" nagyon nagy hatással vannak.És miért vannak nagy hatással? Hát azért mert a nőkbe benne van aza dolog hogy ugye nagyon sok férfitől a dicsérést kapják meg de szép vagy blalala... Na most tudat alatt ezek a nők betörni akarják ezeket a "rossz fiukat". Illetve ennek a dolognak van egy sexuális vonzata is hiszen nagyon sok nő kíváncsi milyen lehet a sex egy ilyen "rossz fiúval", testileg vonzzák ezek a férfiak a nőket. A legtöbb nő elgondolkozik vagy kiszeretné próbálni milyen is lehet egy ilyenen rossz fiúval..
2010. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mindig is kerültem a "rosszfiúkat", soha nem láttam bennünk semmi vonzót. Próbáltam olyan fiúk társaságát keresni akiknek az életről, kapcsolatról alkotott képe hasonlít az enyémhez. Viszont ami ebbe a pár sorba meg van fogalmazva, egy komoly kapcsolattól elég távol áll, akárki akármit mond. (átverés, megalázás ..)


* Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk.

Nekem ez a mondat arról árulkodik, hogy nem igazán fogadja el úgy ahogy van, bízik benne, hogy sikerül átformálnia az illetőt, vagy idővel majd megváltozik magától.. Tehát akkor mégse olyan jó egy "rosszfiú"? :)


Ráadásul mi ez a butaság, hogy egy jófiú unalmas? Miért unalmas? Azért mert nem kell lerágnia az embernek a 10 körmét minden egyes nap, hogy éppen mára mit fog kitalálni, vagy csinálni? Nem hiszem, hogy egy kapcsolat ettől válik izgalmassá....

2010. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lányok 90%-ára ez igaz.
2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért ne lehetne egy "jófiú" mellett is izgalmas és változatos az élet . Most vagy nekem van más véleményem hogy ki is az a "rosszfiú" , vagy nem vágom a dolgokat .

Most nektek tényleg csak az jelent izgalmat , hogy "spontán felmond" , vagy bármikor megcsalhat titeket , vagy esetleg ver titeket stb , stb ... ? Hát érdekes életfelfogás ...

Van egy csomó izgalmas dolog amit a "jófiúk" is csinál(hat)nak . Akár hegymászás , száguldozás a hungaroringen nyílt napok alatt folyamatosan csikorgó kerekekkel (persze a nyílt utcán ilyet sose csinálnék:) , elmenni kalandparkba , ahol szintén sok izgi dolog van , vagy síelés , stb. , és sokszor spontán megyünk el ide-oda . Csak egy kis találékonyság kell hogy feldobhassuk az életünket normális keretek között .

És sztem én egyáltalán nem a rosszfiú kategóriába tartozom .

24/f

2010. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!