Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez mennyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire igaz rátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ebbe az imént botlottam bele facebookon, a lájk.net-en:

"Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk."


Leszámítva, hogy ezt valószínűleg egy max 16 éves lány fogalmazta meg, a kérdés adott: ti is inkább az ilyen fiúkat válsztanátok? Kort is írjatok, kösz.


2010. aug. 30. 15:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Ez tényleg a 16 év körüliekre igaz, de azokból is csak a r!banc növendékekre.


Középkor.

2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség szerintem... Legalábbis rám nem igaz.


20/L

2010. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20/L , szerinted miért nem igaz?:) az a 2 szám sokat segithet a válaszban:)
2010. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Rám speciel igaz. A túl kiszámítható, jófiúk idővel unalmassá válnak. Persze kérdés, mit takar a "rosszfiú". A jelenlegi párom tipikus rosszfiú volt, aztán úgy tűnt, megjavult. De mindig vannak kiszámíthatatlan húzásai. Legutóbb például felmondott, csak úgy. Borzasztó, sosem tudom, mit fog csinálni, most pl. azt, hogy fogunk megélni, de emellett izgalmas is :)
2010. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Utsó, majd ha gyerekvállaláson gondolkodtok, akkor is izgalmas lesz?
2010. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ma 15:44!

Gondolkozz el, hogy mikor jön a nem kívánt gyerek, a megélhetés problémái és ne adj Isten a szülők már nem lesznek, hogy segítsenek, akkor is ilyen marha nagy lesz az izgalom. Elárulom, hogy igen, csak nem pozitív értelemben.

2010. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem van benne valami. És az hülyeség h a 16éves ribancok...

Tényleg nagyon unalmas egy pasival aki nem tudja, hogy mit akar, volt barátom aki ilyen nyugis volt, de én rettenetesen unatkoztam. Untam, hogy mindig megkérdezte hova akarok menni, mit csináljuk, az legyen amit én akarok. Ha veszekszünk inkább rámhagyja. Legyen férfi, legyen döntésképes, rosszfiús akivel ne unatkozzak. Nem azt mondom, hogy verjen meg ha nem egyezik a véleményünk.

Én is a rosszfiúkra bukom mert a jófiúk mellett unatkozom. De mindenki más.

18/L

2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Rám egyáltalán nem igaz. Sosem vonzottak az ilyen fiúk és a barátnőim közt is csak elvétve találok olyan lányt akinek ez bejönne.

20/L

2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Jajj már,szegény izgalmaskodót de oltsátok már le!Nyilván van annyi esze a pasinak is,hogy ha gyereke van,nem mond fel.Tényleg izgalmas,ha kicsit kiszámíthatatlan a másik.Egyébként nem tudatosan,de valahol szerintem is az ilyen hülyékbe botlunk,akik jót szórakoznak velünk.NEM SZÁNDÉKOSAN,ne szavazzon le ezért senki,de azért gondoljunk már bele:soha senki nem volt életünkbe,aki után futottunk,de az okosan,ügyesen taktikázva hülyített minket?Akiknek újra és újra bedőltünk?Azt kivánjuk,bárcsak megváltoznának,de akkoris bolondulunk értük.Mégegyszer:nem ilyet kivánunk magunknak,de mégis kifogunk ilyeneket :(
2010. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

rám egyáltalán nem igaz.

szerintem is a kis tini p.icsákra igaz,a rosszabbik fajtából.

én is csak 17 vagyok,de komoly kapcsolatban élek(párom 32 éves) és sohasem vonzódtam az ilyen "rosszfiú kategóriához",akik simán otthagynának,ha pl.nemvárt baba lenne.

2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!