Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotváljam magam, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotváljam magam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet, hogy én nem ilyen kis "izé" vagyok mint a mai fiatalabb korosztály, hogy elvétve se találsz rajtuk a hajukon kívül szőrt, hanem kissé szőrösebb. Ott lent is, hónaljamnál is, meg mellkas , hátamon is kicsi. Nem fogom magam tetőtől talpig borotválni az biztos, csak azt szeretném megkérdezni, hogy mégis borotváljam valahol, és ha igen hol borotváljam magam?Mondjuk engem cska a hátam idegesít, de azt nem tudom ugye egyedül leborotválni, elmenni ezzel kozmetikushoz meg hááát nem is tudom, fiúként kozmetikus..

20F


2010. aug. 29. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

el ne kezdd, mert akkor életed végéig elveszitesz napi 2 órát az éltedből.

nem éri meg

2010. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
olyan jó nézni mikor irjátok, hogy a férfi attól férfi, hogy szőrös.. meg a fityfenét! attol férfi hogy van f*sza!
2010. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazából az utolsónál a pont XD Amúgy a lábam, és a mellkasom az atyaúristen kérésére se fogom leborotválni, meg a karom se, mert akkor az nem én lennék, viszont a többin töröm a fejem még , de szerintem a hátam le fogom szedetni valahogy.
2010. aug. 29. 21:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát attól függ a hátad mennyire szőrös. Ha nem olyan erős, de mégis látszik, az szerintem nem gáz. De ha hosszú a szőr, és erős, és sok, akkor már érdemes legyantáztatni kozmetikusnál (hidd el nem te vagy az egyedüli, aki jár, kozmetikushoz nem csak b*zi pasik járnak:D ). Az én véleményem az hogy a hónalj nem valami csábító ha szőrös, én inkább szőrtelenül szeretem, de még ha rövidre levágod, úgy is "tetszik"(ha lehet ilyet mondani, hogy tetszik valaki hónalja:D ). Az intim területen meg a csupaszra szavazok.

A lábon, karon, mellkason szerintem is maradjon ;)

2010. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ma 21:51 74%os csitri te milyen jogon marházol le bárkit is? Csak neked higyjenek? Bújj már el virágszál! Mindenkinek más az ízlése, de ha te az ilyen csupasz homárokat szereted hát áldásom rád. Másokról meg tisztelettel beszélj.
2010. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!