Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes évei elején járò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes évei elején járò férfiak nálatok még fontos és igénylìtek is a szexualitást?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem egy 40es évei elejé járò férfit, én fiatalabb vagyok tőle 13 évvel. Kedves, szimpatikus, lelkiismeretes férfi. A férfi udvarol is finoman nekem. Viszont azon kattogom 1 napja hogy ha bele is bonyolodok kapcsolatba es minden jol alakulna, akkor mukodik e a szex? Nem az hogy szex manias lennek de en 3-4 even belul szeretnék majd 2 gyereket.
2021. aug. 16. 22:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Egy rokon gyerek nem olyan, mint egy saját, azt ugye tudjuk?
2021. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem volt nős, és gyereke sincs, az eleve gyanús.


Az meg, hogy heti fél órát ellegózgat egy 10 évessel, az semmi.

2021. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy egy rokon es egy sajat gyerek nem ugyan olyan.. foleg hogy en 2 gyereket szeretnek. Tudom az lenne a legtisztabb ha nem foglalkoznék vele.
2021. aug. 17. 11:51
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
30 felett már az eszedre hallgass. Tiniként tök jó szerelmesnek lenni, oda elég a két szép szem is. Egy házasság egy komplex vállalkozás.
2021. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van, aki igényli.
2021. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!