Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes évei elején járò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes évei elején járò férfiak nálatok még fontos és igénylìtek is a szexualitást?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem egy 40es évei elejé járò férfit, én fiatalabb vagyok tőle 13 évvel. Kedves, szimpatikus, lelkiismeretes férfi. A férfi udvarol is finoman nekem. Viszont azon kattogom 1 napja hogy ha bele is bonyolodok kapcsolatba es minden jol alakulna, akkor mukodik e a szex? Nem az hogy szex manias lennek de en 3-4 even belul szeretnék majd 2 gyereket.
2021. aug. 16. 22:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Miert oreg?
2021. aug. 16. 23:28
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
11. Hamarosan annak fogod tartani!
2021. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A szexben biztosan OK lenne. Azt az elején jó ha tisztázod vele, tervez-e még gyereket. Mert lehet alapból elzárkózik és akkor okafogyottá vált a kérdés.
2021. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs még gyereke, nagy eséllyel nem véletlen van így. Nem hinném, hogy később is akarna. Akkor még öregebb lesz. Meg biztos nem azért hajkurászik fiatalabb csajokat, mert gyereket akar pelenkázni.

A szex meg... Lehet, hogy most még van, de ott is lehetnek gondok pár éven belül.

2021. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%

Pont, hogy minél idősebb egy férfi, annál toleránsabb a gyerekekkel.

A fiatalok.....nem véletlenül lécelnek le, mert egyszerűen képtelenek érzelmileg is kezelni a helyzetet.

2021. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
#15 hagyjuk már.
2021. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

15. “Pont, hogy minél idősebb egy férfi, annál toleránsabb a gyerekekkel.”


Ez szerintem is így van, de akinek van gyereke, annak ez teljesen egyértelmű. Én voltam kisgyerekes apuka a 20-as, 30-as és 40-es éveimben is, és volt alkalmam megfigyelni több száz mindenféle korú apukát az óvodai, iskolai közösségekben. Szerintem 40 felett jobb, de engedékenyebb szülő mindenki.

2021. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésben nem a szex a legfontosabb, hanem hogy egy 40-es pasi már nem szívesen kezdi (újra) a babázást, annak minden testi és lelki nyűgjét, főleg nem 2-szer.


Ehhez már tényleg öregek.

2021. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy minél idősebb egy férfi, annál toleránsabb a gyerekekkel


Amelyik akar gyereket! És ez rohadtul nem függ életkortól.

És azt se felejtsük el, hogy a gyereknek van anyja is, úgy marha könnyű eljátszani a jófej apuci szerepét. Ez sokszor engedékenységnek tűnik, pedig szimplán öreg már az illető és elenged mindent, majd az anyja rendezi, ha annak van energiája.

2021. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nincs gyereke, nem elvalt. Van egy testvére es neki van gyereke azzal jol banik.
2021. aug. 17. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!