Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Beszélgettek haveromék és az egyik azt mondta, hogy ő már több csajjal sokat dugott én meg erre mondtam, hogy nekem meg pont ebben van hiányom(én egyébként önbizalomhiányos vagyok valamennyire és még nem volt barátnőm) és erre ő azt mondta hogy ő majd megtanít csajozni meg megkérdezte, hogy melyik csaj jön be nekem én meg mondtam hogy kivel szeretnék leginkább összejönni és ő erre azt mondta hogy az a csaj az olyan aki szeretni kell tehát nem könnyen kapható hogy ő majd kerít olyan csajt aki könnyen kapható de én inkább érzelemmel szeretném csinálni a dolgot nem azért hogy felvágjak vele. Mi a véleményetek szerintetek elfogadjam az ajánlatát vagy inkább visszautasítsam?
2010. aug. 29. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy az elsőt nem egy könnyen kapható ismeretlennel akarod, és úgy bizonyíthatná igazán hogy tényleg jó barát és sokat tud a csajozásról, hogy azzal a csajjal hoz össze, akivel te is szeretnéd.
2010. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! ezt neked kell eldönteni,de szerintem is az érzelem a fontos. :)Ha belemész, lehet hogy nem lesz "jó" de legalább tapasztalatot szerezhetsz :)
2010. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utasítsd vissza :D úgysem tud ebben senki segíteni :D Növessz önbizalmat és hajrá magadtól :D az sokkal jobb érzés ;)
2010. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele , figyelj az első szex amúgy is akadozva megy , és az első után lesz egy kis önbizalmad is és azzal a csajjal aki valóban tetszik mar minden menni fog erőelmekel együtt. Sokk sikert.
2010. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!