Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik arra felelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik arra felelni egy nőnek, aki azt mondja, hogy mennyire megizmosodtam a nyáron?

Figyelt kérdés
Én is valami hasonlót szeretnék neki mondani, de olyat, ami finoman utal a külsejére. Valami általánosan frappánsra gondolok, ami nem az hogy "milyen csinos vagy", "továbbra is szexi vagy", hanem valami életképesebb mondatot, amit egy ismerősnek is mondanátok, aki nem áll annyira közel hozzátok, mégis jóleső érzés töltse el, amikor megdícsérik. Idősebb nőről van szó.
2010. aug. 28. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ezek olyan hülye kérdések :D
2010. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
"Tudom"
2010. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mond ezt:


Ne nyajáááááá!!!

2010. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kösz srácok! Tudtam, hogy a legjobbakat a végére hagyjátok.
2010. aug. 30. 09:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Pl.:

- Ne fürgyé' le!


Vagy:

- Leérettségizek, úgyis megverlek, nem kell a ny@lás!


Vagy ilyenek, érted!

2010. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mondd ezt: Köszi,Te is csinos vagy,Gyúrunk vazze?!
2010. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezeket hasznosítanom kell.
2010. szept. 3. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!