Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik arra felelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik arra felelni egy nőnek, aki azt mondja, hogy mennyire megizmosodtam a nyáron?

Figyelt kérdés
Én is valami hasonlót szeretnék neki mondani, de olyat, ami finoman utal a külsejére. Valami általánosan frappánsra gondolok, ami nem az hogy "milyen csinos vagy", "továbbra is szexi vagy", hanem valami életképesebb mondatot, amit egy ismerősnek is mondanátok, aki nem áll annyira közel hozzátok, mégis jóleső érzés töltse el, amikor megdícsérik. Idősebb nőről van szó.
2010. aug. 28. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy: hát igen, pár kiló izom rámjött, de látom rád is ragadt némi ZSÍÍÍR!!!!
2010. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg ha ő pedig egyre fiatalabb. Bár fogalmam sincs, hogy mi az, ami nem sértő egy idősebb nőnek, a testvéremre azért kiakadtak, mert az egyik barátnője kövér, és utánaüvöltöttek, hogy nézzetek meg minket ilyen idősen milyen szépek vagyunk. Szóval nem tudom, talán ez a bók amit javasoltam belefér, remélem nem sértődős, nehogy tényleg mellre szívja.
2010. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, te is jó formában vagy.
2010. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Harmadik: Kösz! Olyan egyszerű, csak valamiért nem jutott az eszembe. Pont ilyenre gondoltam. Olyan kellemesen kétértelmű, ha az ember úgy akarja.
2010. aug. 28. 23:49
 5/17 anonim ***** válasza:
mond: köszönöm anyú:)
2010. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt mondjam a tanárnőmnek?
2010. aug. 29. 00:31
 7/17 anonim ***** válasza:

"Mit illik arra felelni egy nőnek, aki azt mondja, hogy mennyire megizmosodtam a nyáron?"


Ezt válaszold:

- Meg.

2010. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mármint meg hát (őt)!
2010. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Így már érthetőbb (Y)
2010. aug. 29. 00:39
 10/17 anonim válasza:

Mond valamelyiket:


Köszönöm, hogy észrevette! Ön pedig egyre csinosabb( vagy fiatalosabb)!

2010. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!