Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! (Kizárólag ők) A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! (Kizárólag ők) A szőke vagy barna-fekete hajú lányok vonzóbbak?

Figyelt kérdés

Szőke hajú társaimmal úgy érzem, hátrányban vagyok a barna esetleg fekete hajú démonokkal szemben.


Ki mellé teszitek le a voksotokat és MIÉRT?


Kort is kérhetnék? Köszönöm.


2010. aug. 28. 19:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

21:28-as vagyok...


Én csak azt nem értem, hogy az a sok szép szőke lány miért festi feketére a haja tövét...

2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

A barna és a fekete vonzóbb, de semmi kifogásom a szőkék ellen sem.

21

2010. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
jjjaj fiúk de jó ezeket hallani :P:
2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Ezt így marha nehéz megmondani, hogy szőke, barna vagy fekete hajúak jönnek be. Kinek mi áll jól. Például ha Ashley Tisdale-t vesszük, akkor ő eredetileg barna és nagyon jól néz ki úgy, de a HSM filmekben szőkeként láthatjuk, ott ismét igen jól néz ki.
2010. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
uccsó vok amúgy 19/F
2010. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nekem 8 :D

17

2010. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A sötétbarna hajú lányok tetszenek. A szőkék egyáltalán nem, de nem tudom mi ennek az oka. Elnézést kérek a szőke hajú lányoktól.
2010. aug. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Hú , megleptetek, őszintén bevallom. Nem azzal, hogy a barnákat kedvelitek, azt eddig is tudtam. Igazából az oka érdekelt. Ami viszont megdöbbenést váltott ki belőlem, az nem más mint, hogy számotokra a szőke nő 2 dolgot jelent.


1. hülye

2. rib_nc


Ez dúrva. Akkor véleményetek szerint nincs is becsületes, okos szőke nő?? :) Ez vicces.



Azért köszönöm.

2010. aug. 29. 09:27
 29/36 anonim ***** válasza:
Márpedig nem minden szőke Nő Ribanc vagy hülye vagy ilyesmi... sztem hülyeség hogyha egy lány szőke és akkor már is mondja pfuj ribanc...-.-""
2010. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

így igaz


nem minden szőke nő hülye, de minden hülye nő szőkére festi magát.

2010. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!