Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg rosszabb mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg rosszabb mint a megcsalás?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 27. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2021. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ugyanolyan rossz és elfogadhatatlan.

Mindkét esetben jól átcseszik az ember fejét.

2021. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Számomra is az.
2021. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%
Vicces, hogy az elején a hapi megkérdezte a csajt akar-e gyereket, amire a csaj meg azt nyomja, hogy ha lesz lesz, ha nem lesz, úgy is jó. A végére meg már a csaj mondja, h megfosztották a lehetőségtől.
2021. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
#4: Biztos hihetetlen a számodra, de az emberek változnak. Amit valamikor nem akarnak, később akarják. de lényegtelen ez, mert a pasi alaposan átváhta a nőt, amire nincs bocsánat.
2021. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

4, ha a lány tudta volna, hogy eleve nem lehet, akkor lett volna lehetősége dönteni. De ha akkor úgy is néz ki, hogy nem akar a nő és ezért a pasi hanyagolja ezt az egyébként elég fontos infót (abba belegondolt más is, hogy, ha a nő nem tudott a dologról és 6 évig voltak együtt, de csak az utolsó 1,5 évben akart gyereket, akkor korábban a pasi, vagy rosszabb esetben a nő védekezett, teljesen fölöslegesen?) akkor is a minimum, hogy mikor a nő mégis akar, akkor előáll vele. De minden esetben az a tisztességes, ha közli az illető, ha nem lehet gyereke, mindegy milyen okból.

Ez így minden volt, csak egyenes nem.

Ha a pasi korrekt, akkor a beszélgetés úgy zajlik, hogy, miután a nő közölte, hogy ha lesz, lesz, akkor el mondja, hogy nem is opció, hogy legyen. Szerintem a legtöbb nőnek nem feltétlen fontos, hogy a férfi nemzőképes legyen, hiszen, lehet úgy is "közös" gyerek, ha speemabankból van a spermium.

2021. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

Ok. És ha a hapsi nincs mondjuk elköttetve, csak azt mondja a csajnak, hogy bocs cica, én is meggondoltam és nem akarok gyereket?


Én ezt rohad egyszerűen megoldom, meg kell mondani a másiknak, hogy ugyan nem holnapra, de 100%, hogy akarok majd családot, szóval ha ő nem tudja/nem akar, akkor ez a kilépési pont.


Itt azért nem az történt, hogy hitegetve lett a csaj, miközben az elején beközölte, hogy neki kell gyerek. Azt meg nem tudhatjuk, ha ezt így mondta volna, akkor a hapi nem nyögi ki, hogy az szopacs, mert neki nem lehet.


Minden esetre én erre a szitura adok minimum 50%-ot a cikk írójának. Legalább annyi a felelőssége abban, hogy átbaxódott a palánkon.

2021. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy meg hol van az a kellemes "ami a kapcsolat előtt történt, az magánügy" hmm? Ugye, hogy rohadt hasznos lenne egymást megismerni, meg egyenesen beszélni, nem csak hümmögni-hammogni?
2021. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

A bizalmát ugyanúgy elárulja.

Amit nem értek, hogy hogy a bánatba nem vette ezt észre a nő? Elkötés után nincs sperma. Csodás lehet a szexuális életük...

2021. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#9. Prosztata váladékot ejakulál utána. Azt nem kötik el.
2021. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!