Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jutunk el oda, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jutunk el oda, hogy már a 10-11 évesek is fognak szexelni? Ha így haladnak.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a mai világra jellemző ez,régen is biztosan voltak ilyen emberek...


Amúgy meg ki nem sz@rja le??Mindenkinek a magánügye,hogy mikor szexel!Ettől súlyosabb problémák is vannak a világban,azokkal kéne foglalkozni!!

2010. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy vannak, de azért ez is durva.. Én ismerek egy lányt aki 11 évesen vesztette el a szüzességét... Amúgy most is jelen van már, hogy 12-14 évesek se szüzek, remélem ez alább már nem megy... 12 évesen az volt a menő nálunk, ha a srác egyáltalán ránknézett, annak örültünk, most meg?
2010. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés már bennem is felmerült. De remélem soha nem fog ilyesmi előfordulni.
2010. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Háháhááá maaad a Mitulát báti hotta!


ééé akkóó éé nagyon öjüök éé bütte leszek rá milyen jóó a világ.


Bár hiába... Matisz nagyapót nem lehet utánozni.

2010. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szerintem elértük azt a szintet..
2010. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!