Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek melyik stilus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek melyik stilus jon be? Kepek lenn

Figyelt kérdés
velemenykutatast tartok,a mai lanyoknak melyik stilus jon be inkabb. ne csak arcot nezzetek!most fontosabb az alkat,stilus,oltozkodes,tehat most csak kinezetre valasszatok! kort irjatok! koszi 20L 1.) [link] *** 2.) [link] **** 3.) [link]
2010. aug. 28. 09:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hat az elso..katona..de amit egy masik valaszolo linkelt az a legjobb..vagyis a egjobbak,mert 2.t linkelt.
2010. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Stílusra az 1.,testalkatra a 2.:)

Amúgy a 2.és a 3. stílus elég buzeráns.xD

2010. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj választani akkor az első:)De a 3.nak tök szép barna a bőre,és a haja is jó,csak idétlen pofát vág,meg nem szeretem a diszkós b*zikat,a 2.emofiúcska inkább no comment,úgyhogy marad az 1.

16/L

2010. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
a 2. és a 3. az nem "elég buzeráns", hanem konkrétan az két kis kötsög
2010. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Egyik se, de ha muszáj választani, akkor 2.
2010. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
nekem is a katona jon be. csak azert valasztottam ket "buzerans alkatot " is melle,mert sajnos manapsag ez a divat a fiuk koreben es ilyenek rohangalnak az utcan.sajnos roluk nem az jut az eszembe hogy ha jon valami nagy allat,megtudnanak vedeni. szerintem a lanyoknak azert ma is fontos hogy a fiu bizonsagerzetet adjon baratnoje szamara. egyedul vagyok ezzel a gondolkodassal?
2010. aug. 28. 11:49
 17/30 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom az összesröl, hogy mit gondolok:

1.Ez valami skinhead lehet, nem sokat látni belőle.De ha az arcát nem nézem , akkor ő ilyen kemény fiú lehet, aki nem éppen a divatos cuccokért van oda.Ami nem olyan jó.

2.Emo....A haja nem rossz, de azért nem tetszik annnyira , mert nem egyszinű.Ha csak fekete lenne az jobb lenne.A teste az egy ilyen 10/8as.Szééép a csont ott a hasánál:P Arca sem csúnya.

3.Nem tetszenek ezek a felsők, amik ilyen ujjatlanook, ha már ujjatlan akkor ilyen izompolo:)Vagy akkor rendes poló.

Az a fej..vagyis inkább az arc kifejezés nem a legjobb....


Ha választani kell, akkor nekem az emos pasi tetszik, vagyis a 2es.Bár nem nagyon tetszenek az emosok.


Puszi


L/16

2010. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
katona..cuki:)
2010. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
egyebkent az elso kep egy filmbol van. Jarhead vagy börnyakuak. az arca pedig ilyen: [link]
2010. aug. 28. 18:25
 20/30 A kérdező kommentje:
bocs [link]
2010. aug. 28. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!