Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon össze vagyok törve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok törve. Segítenél? (lent)

Figyelt kérdés

Hello!

Én egy 13 éves lány vagyok.Most megyek 8.-ba,és elhatároztam,hogy miket szeretnék ebben az évben.Nyaraláson Elterveztem,hogy kedvesebb leszek másokkal.

stb..

lelkes volam eddig,de böngésztem a facebookomat,és megláttam a legjobb bnőmet,amint azokkal a fiúkkal fényképezkedik,szórakozik,és azokkal a lányokkal van,akik régen az én bnőim voltak...

Én egész nyáron edzettem,és ezért nem volt időm ilyenekre...és most augusztus végén rájöttem,mi mindenről maradtam le.nem bántam meg,h edzésre mentenm,de nagyon rosszul esik,hogy mindenki a barátnőmt szereti.És mindenhova őt hívják el... :(

És velem meg nem törődnek.

Meg mindenki isteníti őt,hogy jajjdeszép..

nagyon nagyon rosszul esik mindez..

és most nagyon a mélypontomon vagyok.adjatok tanácsot!köszi

és bocsi,lehet rossz a kategória.


2010. aug. 27. 23:14
1 2
 11/13 dollymelyo ***** válasza:

nálam alap h nem hagyom ki a barátnőmet/barátnőimet...

lehet jobb lenne ha megbeszélnéd vele hogy mi esett rosszul mert igy mindig ott lesz belül az az irigység am nem jo:S

vagy még van pár nap a nyárboool menj el mindennap vlkivel vlhová é érezd jol magad((:

amugy meg buum h szép te meg csinosabb leszel a sok edzés miatt ;) szhal fel a fejjel((:

2010. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :)
2010. aug. 28. 22:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, vagyis inkább az van, hogy most suliban ő sok emberrel van jóban, és akivel én jóban szeretnék lenni, az vele jobban érzi magát általában. Szerintem azt teheted, hogy velük barátkozol, de másokkal is, és hátha találsz magadnak még közeli barátokat, akiket nem ismer pl. De amúgy ez leginkább év elején szokott lenni ahogy én tapasztalom, pár hét és jobb lesz.
2010. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!