Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon össze vagyok törve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok törve. Segítenél? (lent)

Figyelt kérdés

Hello!

Én egy 13 éves lány vagyok.Most megyek 8.-ba,és elhatároztam,hogy miket szeretnék ebben az évben.Nyaraláson Elterveztem,hogy kedvesebb leszek másokkal.

stb..

lelkes volam eddig,de böngésztem a facebookomat,és megláttam a legjobb bnőmet,amint azokkal a fiúkkal fényképezkedik,szórakozik,és azokkal a lányokkal van,akik régen az én bnőim voltak...

Én egész nyáron edzettem,és ezért nem volt időm ilyenekre...és most augusztus végén rájöttem,mi mindenről maradtam le.nem bántam meg,h edzésre mentenm,de nagyon rosszul esik,hogy mindenki a barátnőmt szereti.És mindenhova őt hívják el... :(

És velem meg nem törődnek.

Meg mindenki isteníti őt,hogy jajjdeszép..

nagyon nagyon rosszul esik mindez..

és most nagyon a mélypontomon vagyok.adjatok tanácsot!köszi

és bocsi,lehet rossz a kategória.


2010. aug. 27. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia:)..ne foglalkozz vele.Egy kicsit irígy vagy bnődre,mert h nem Te van a közép pontban.Próbálj meg ebben a pár napban lazítani,pihenni és szórakozni.Itt a hétvége menj el valahova,ismerkedj,haverkodj és sikerülni fog;)

Nem írom h írj privit,mert 4évvel fiatalabb vagy nálam és nem akarok pedo lenni:)

Sok sikert;)

2010. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen valóban irigy vagyok rá,amit szégyellek,de annyira rosszul esik...
2010. aug. 27. 23:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Én osztályomba anno volt egy hülye srác az az összes haverom és havernőm a maga oldalára állította és meg is változtatta őket. Rossz érzés ez. De mára már a nevükre sem emlékszem. (Kivéve a szemétládára aki ezt tette)


Tisztelettel: A Balfék

2010. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azok szerintem nem is igazi barátok,akik rollad megfeledkeznek.Aki meg nem ért meg téged,hagyd a fenébe,az nem barát.Találsz jobbakat is magadnak.És nem hinném,hogy valamiröl is lemaradtál,hiszen az igazán jó dolgok csak most fognak jönni az életedbe.Ne legyél elkeseredve,fel a fejjel:)
2010. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csapódj a barátnő mellé... Először ketten szórakozzatok (akár holnap menjetek el fagyizni, tollasozni, stb.), utána meg menj vele a nagyobb társaságokba.
2010. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 nielindi ***** válasza:

edzés mellett fordíthattál volna egy kis idöt a barátaidra is, akkor most nem sirnál... mindenkit elhanyagoltál, most féltékeny vagy a barátnödre...

foglalkozz a barátaiddal.

2010. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az lb-m akit mindenki istenít,ő jó fej velem,csak néha..nem is tudom.. rosszul esik h ennyire eltűnök mögötte...

tehát ő nem a bajom.őt nagyon bírom :)

2010. aug. 27. 23:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hagyd őket. Itt van még ez az egy év, utána középiskola, új társaság, új emberek, új barátságok születnek, mindent újrakezdhetsz.
2010. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
persze edzés közben is taliztam velük,de nem napi szintem...
2010. aug. 27. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Nem sok mindent tudsz ellene tenni,Te a "munkát" választottad a szünetben,Ő(k)meg a szórakozást satöbbi.Mondom,menj el szórakozni,használd ki még ezt a pár napot a szünetből és kipihenten kezd az új évet;)

2010. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!